KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rossi okomentoval výkon Franca Morbidelliho

Foto: Marc VDS Racing Team
Rossi okomentoval výkon Franca Morbidelliho
18.04.2017
 

Franco Morbidelli si připsal dvě letošní vítězství v kategorii Moto2 a s tím je spokojen i Valentino Rossi, jehož akademii Franco Morbidelli prošel.

 
Italský závodník Franco Morbidelli letos vyhrál oba doposud odjeté závody střední kategorie Moto2. Jezdec Marc VDS Racing Teamu je odchovanec Rossiho VR46 Riders Academy, což znamená, že Valentino Rossi stále sleduje jeho výkony. Je tedy jasné, že multišampiónovu komentáři neunikla ani vítězná jízda Morbidelliho v Argentině.
 
„Morbidelli mi udělal velkou radost,“ říká Valentino Rossi na adresu lídra letošního šampionátu Moto2. „Byl výborný a zajel neuvěřitelný závod. Chtěl ujet, ale Marquez byl opravdu dobrý a udělal vše, aby s ním zůstal, ale během posledních dvou nebo tří kol se Morbidellimu podařilo trochu poodjet a předvést parádní jízdu. Je to první italský jezdec, kterému se ve třídě Moto2 podařilo vyhrát dva závody za sebou, před ním se to nikdy nikomu nepodařilo. Morbidelli je jezdec, který postupuje krok za krokem, ale když se dostane do formy, tak ostatní mají problémy.“


 


Další články sekce Moto2