KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Energica prodloužila s Dornou do 2022

Text: jnyk, Zdroj: TZ Dorna
Energica prodloužila s Dornou do 2022
09.10.2020
 

Italský výrobce motocyklů prodloužil aktuální kontrakt s Dornou do konce sezony 2022, v MotoE se tak i nadále pojede na motocyklech Ego Corsa.


Promotér šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů i Světového poháru MotoE, španělská společnost Dorna Sports, prodloužila aktuální kontrakt s dodavatelem elektrických motocyklů – společností Energica. 

Energica bude výhradním dodavatelem strojů pro světový pohár MotoE minimálně do konce sezony 2022, i nadále se tak pojede s motocykly Ego Corsa.

Partnerství mezi Dornou a italskou společností Energica odstartovalo v roce 2019, kdy MotoE absolvovala svoji premiérovou sezonu.

„Světový pohár FIM Enel MotoE je jedním z našich nejnovějších projektů a také jedním z těch nejzajímavějších, a to od samotného počátku. MotoE nabízí neuvěřitelné závody a také vysokou úroveň konkurenceschopnosti. Energica a jejich motocykly se na tomto úspěchu podílí velkou mírou, a proto mám velkou radost z toho, že i nadále budeme pracovat společně a Energica bude i nadále partnerem FIM Enel MotoE,“ řekl Carmelo Ezpeleta.


Další články sekce MotoE