KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Albesiano: Budeme testovat

Text: jnyk, Zdroj: GPone.com, Foto: Aprilia
Albesiano: Budeme testovat
08.03.2020
 

Romano Albesiano potvrdil, že Aprilia si již naplánovala třídenní testování na polovinu března, které se odehraje na okruhu Jerez de la Frontera.


Zrušení Grand Prix Kataru pro královskou kubaturu MotoGP znamenalo pro jezdce a týmy působící v této kubatuře řadu problémů. Zároveň ale tento krok rozhodně nezpůsobil zastavení všech prací, jak potvrdil Romano Albesiano za Aprilii, továrna stále pokračuje v práci.

S ohledem na to, že v březnu MotoGP nebude nikde závodit, pokračuje Aprilia ve vývoji a již naplánovala třídenní testování na jihošpanělském okruhu Jerez de la Frontera. Tyto testy se v Jerezu odehrají od 18. do 20. března.

„Zrušení těchto závodů nám způsobilo řadu komplikací, ale zároveň je to i příležitost. Rozhodně jsme se nezastavili. Již máme naplánované testy pro celý testovací tým, které se budou konat od 18. do 20. března v Jerezu. Tohoto testu se zúčastní i naši tovární jezdci. Již nám přiletěl nějaký materiál z Kataru, takže jsme na tento test připraveni,“ řekl Romano Albesiano.


Další články sekce MotoGP