KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Albesiano chválí novou motorku

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aprilia
Albesiano chválí novou motorku
05.02.2017
 

Závodní ředitel Aprilie chválí novou motorku a je přesvědčen o tom, že se jedná o velký krok kupředu.

Tovární tým italské Aprilie měl při nedávných testech v malajském Sepangu vůbec první možnost testovat nový motocykl určený pro sezonu 2017. S výsledky tohoto prvního týmu jsou spokojeni jak samotní jezdci, tak i závodní ředitel Aprilie, pan Romano Albesiano.
 
Dle slov tohoto muže nový motocykl naplnil očekávání a je jasným krokem kupředu. Zároveň ale Albesiano dodává, že motocykl zatím rozhodně není ve finální fázi a inženýry v továrně i jezdce týmu ještě čeká velký kus práce.
 
„Nová motorka je proti loňské sezoně jasným krokem vpřed. Jak co se týče podvozku a chování v zatáčkách, tak i co se týče nového motoru. Samozřejmě by to mohlo být ještě lepší, ale máme velmi dobrý základ pro další práci. Noví jezdci si zvykají velmi rychle na nové mechaniky, věřím, že velmi brzy bude vše skvěle fungovat do posledního detailu. Práci odvedenou během tohoto testu hodnotím velmi pozitivně. Oba naši jezdci pracují zcela odlišným způsobem, je to ale především tím, že Aleix má mnohem více zkušeností a dělá velmi dobře i vývojovou práci,“ řekl Romano Albesiano.

Další články sekce MotoGP