KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Albesiano Věřím, že Iannone zůstane

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Aprilia
Albesiano Věřím, že Iannone zůstane
24.04.2020
 

Romano Albesiano komentoval spekulace o možném přestupu Iannoneho k Ducati a prohlásil, že věří v jeho setrvání u Aprilie.


Spousta závodníků má platnou smlouvu pouze do konce roku 2020 a jedním z nich je i italský závodník Andrea Iannone, který je zároveň aktuálně zablokován kvůli dopingu. Nicméně samotný Iannone stejně jako vedení továrního týmu Aprilia předpokládá, že než sezona odstartuje, uspěje s odvoláním.

V uplynulých dnech se zároveň začaly objevovat spekulace o tom, že o Iannoneho služby má vážný zájem Ducati, kde působil v minulosti. Jak nyní ale potvrdil technický ředitel Aprilie, pan Romano Albesiano, prioritou je, aby Iannone zůstal.

„Iannone sice v prvním roce u Aprilie zcela nenaplnil naše očekávání, ale v závěru sezony byly jeho výkony již výrazně lepší. Andrea je hodně silný v zatáčkách, jeho styl zároveň hodně závisí na nastavení elektroniky. Myslím si, že to je jeden z jezdců, o jehož služby by měla zájem spousta týmových manažerů. Zatím nevím, zda se nechá přesvědčit od konkurence, ale já doufám, že u Aprilie zůstane. Vím, že chtěl u Aprilie zůstat a zároveň mne mrzí, že ještě neměl příležitost novou motorku,“ řekl Romano Albesiano.


Další články sekce MotoGP