KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Alex: Marcův stav se postupně zlepšuje

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, foto: Repsol
Alex: Marcův stav se postupně zlepšuje
06.11.2020
 

Alex Márquez před startem Grand Prix na okruhu Ricarda Torma hovořil také o aktuálním zdravotním stavu svého bratra Marca.


Dle očekávání ani do Grand Prix Evropy stále ještě úřadující mistr světa královské kubatury MotoGP Marc Márquez nenastoupil. I když Honda doposud žádné oficiální vyjádření nevydala, dá se očekává, že se potvrdí informace Stefana Bradla a Marc již letos k závodům nenastoupí.

V rámci předzávodní tiskové konference na okruhu Ricarda Torma ve Valencii dostal i mladší z bratrů Márquezových otázku týkající se stavu Marca. Dle slov Alexe se jeho stav průběžně zlepšuje, avšak o možných startech se Alex nezmínil.

„Tým už nějaké vyjádření ohledně Marcova zdravotního stavu vydal. Co mohu říct, je, že Marc se zotavuje z vážného zranění a jeho stav se stále zlepšuje. Nyní se cítí mnohem lépe a léčba jde podle plánu. Samozřejmě to ale bude ještě trvat nějaký čas, což on sám dobře ví. Po závodech na Aragónu jsme spolu strávili nějaký čas, ale nyní jsem ve Valencii připraven opět závodit,“ řekl Alex Márquez.


Další články sekce MotoGP