KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Beirer: Chtěli bychom Top 3

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Beirer: Chtěli bychom Top 3
03.01.2021
 

Závodní ředitel KTM má pro sezonu 2021 jasno - chtěl by své jezdce vidět bojovat o první trojku v hodnocení šampionátu.


V roce 2020 zaznamenala rakouská KTM velký progres a podařilo se jí dosáhnout na premiérová vítězství v královské kubatuře MotoGP. Pro sezonu 2021 si samozřejmě její představitelé kladou ještě vyšší cíle, o kterých nyní hovořil závodní ředitel KTM – Pit Beirer.

Dle jeho slov je reálným cílem pro sezonu 2021 boj o pozici v první trojici hodnocení jezdců. Tohoto chce dosáhnout především s továrními jezdci, kterými budou Brad Binder a Miguel Oliveira.

„V sezoně 2020 bylo příjemné, že jsme ukázali schopnost vyhrávat závody. Nyní když se podívám na naši motorku a složení týmu, je jasné, že naše cíle pro sezonu 2021 budou ještě vyšší, já osobně bych očekával boj o první trojku v celkovém hodnocení šampionátu. Již v letošním roce jsme mohli mít titul vicemistra, ale jezdci bohužel dělali příliš chyb. Tak to ale v závodění chodí, musíte být rychlí ale zároveň jezdit konstantně a nedělat mnoho chyb. Udělali jsme velký pokrok, ale musíme pokračovat a pro letošní rok si dát ještě vyšší cíle,“ řekl Pit Beirer.


Další články sekce MotoGP