KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Beirer: Tvrdá práce přináší ovoce

Text: jnyk, Zdroj: Speedwwek, Foot: KTM
Beirer: Tvrdá práce přináší ovoce
30.08.2020
 

Závodní ředitel rakouské továrny KTM je přesvědčen o tom, že letošní výsledky nejsou náhodou, ale výsledkem tvrdé práce v předchozích letech.


Rakouská KTM v letošní sezoně královské kubatury MotoGP zaznamenala oproti minulým letům obrovský pokrok, kdy v doposud odjetých závodech platí jezdci na motocyklech KTM mezi ty nejrychlejší na trati a zároveň v Rakousku oslavil Miguel Oliveira fantastické vítězství.

Jak nyní prohlásil v jednom z rozhovorů závodní ředitel továrny KTM, pan Pit Beirer, tyto výsledky jsou ovoce, které přineslo několik sezon tvrdé práce na závodní trati, ale také při vývoji v samotné továrně.

„S výběrem jezdců pro příští rok, stejně tak jako s dosavadními výsledky jsem extrémně spokojený. Nyní se nedíváme doleva ani doprava. Máme intenzivní vývojový program a tyto výsledky jsou první ovoce, které přinesla naše tvrdá práce. Na ostatní jsme měli ve spoustě oblastí ztrátu, a to se nám podařilo dohnat. Od loňského roku nemusíme nově vyvinuté díly posílat hned do závodních víkendů, ale máme více času na testování. Díky tomu jsme měli včas připravenou techniku pro letošní sezonu, to je rytmus, který potřebujete. Nyní se to vyplatilo, protože jsme do sezony nastoupili s hotovou a otestovanou motorkou,“ řekl Pit Beirer. 


Další články sekce MotoGP