KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bradl: Jorge nemá k motorce důvěru

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Bradl: Jorge nemá k motorce důvěru
09.10.2019
 

Dle testovacího jezdce Hondy je největším současným problémem Jorge Lorenza skutečnost, že nemá žádnou důvěru k motocyklu.


Stefan Bradl, jako oficiální testovací jezdec Hondy, tráví v boxu továrního týmu Repsol spoustu času i během samotných závodních víkendů Grand Prix. I proto Stefan velmi dobře zná aktuální situaci, v jaké se nachází španělský závodník Jorge Lorenzo.

Jak Bradl nyní v jednom z rozhovorů prozradil, pro Lorenza je největším problémem fakt, že nemá žádnou důvěru v motocykl. Vedle toho jej ještě silně deprimuje i skutečnost, že s ním sdílí box Márquez, který na totožné motorce dokáže vyhrávat jeden závod za druhým.

„Trošku mne to mrzí, protože Jorge se nachází opravdu v nepříjemné situaci. Neví, co má zlepšovat nebo co udělat proto, aby se na té motorce cítil dobře. Vedle toho má od sebe 20 metrů v boxu Marca, který na té motorce vyhrává jeden závod za druhým. Jorge proti tomu ale nemá k té motorce žádnou důvěru. Zároveň se do toho všeho zamíchalo ještě jeho zranění z Assenu. Jorge se točí ve spirále a není to snadné se z ní dostat ven, je v extrémně obtížné situaci,“ řekl Stefan Bradl.


Další články sekce MotoGP