KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Brivio: Chuť po vítězství roste

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Suzuki
Brivio: Chuť po vítězství roste
02.01.2021
 

Davide Brivio je přesvědčen o tom, že chuť jeho týmu po vítězství bude ještě větší než v loňském roce.


Tovární tým Suzuki společně s Joanem Mirem byl jedním z největších překvapení uplynulé sezony královské kubatury MotoGP, kdy se této dvojici podařilo díky skvělým výkonům získat mistrovský titul.

Pro rok 2021 je tak před Suzuki i Joanem Mirem další nelehký úkol – pokusit se o obhajobu mistrovského titulu. Na toto téma nyní hovořil manažer týmu, pan Davide Brivio, jenž je přesvědčen o tom, že v jeho týmu bude letos ještě větší porce motivace.

„Mám s tím zkušenosti již z minulosti, takže dobře vím, že když jednou vyhrajete, je potom chuť po vítězství ještě větší. Takovou chuť mají jezdci také v závodech, které se jim ještě v minulosti nikdy nepodařilo vyhrát. Když vyhrajete jeden, dva nebo tři závody, už stejně přemýšlíte nad tím, kdy přijde to další vítězství. Rozhodně si tak nemyslím, že by náš tým měl letos menší motivaci než v loňském roce. Jezdci i tým si vítězství užívají, a proto to chtějí opakovat. Samozřejmě to nebude snadné, ale určitě pro to uděláme maximum,“ řekl Davide Brivio.


Další články sekce MotoGP