KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Cecchinello: Zájem měly i jiné továrny

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: LCR
Cecchinello: Zájem měly i jiné továrny
24.01.2021
 

Lucio Cecchinello prozradil, že zájem o spolupráci měly i jiné továrny, tým bude ale velmi pravděpodobně i nadále pokračovat s Hondou.


Tým LCR Honda pod vedením Lucia Cecchinella i v letošním roce pokračuje společně s Hondou, se kterou podepsal prodloužení smlouvy. I když je tento kontrakt jen do konce letošní sezony, samotný Cecchinello prozradil, že další prodloužení je více než pravděpodobné.

„Podepsali jsme sice jen roční smlouvu, ale počítám, že ji opět prodloužíme. Dá se tedy očekávat, že i v roce 2022 bude náš tým závodit s technikou od Hondy. V minulosti jsem jednal i s jinými výrobci, byl jsem kontaktován jako od Suzuki, tak i Aprilie a KTM. Já jsem ale spokojený s Hondou, takže zatím nevidím potřebu něco měnit,“ řekl Lucio Cecchinello.

Poté komentoval progres KTM: „KTM je pro mne obrovské překvapení, mám radost z toho, že se tento výrobce tak rychle etabloval v MotoGP. Našli cestu, jak být konkurenceschopní a do celého projektu investovali obrovské množství peněz. Určitě jim také pomohl tým špičkových lidí, které přivedli od Hondy, Ducati, Aprilie i Suzuki.“


Další články sekce MotoGP