KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Checa: Rossi promarnil příležitost

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Yamaha
Checa: Rossi promarnil příležitost
31.12.2020
 

Carlos Checa prohlásil, že Valentino Rossi v letošní sezoně promarnil obrovskou příležitost.


Dnes již bývalý španělský závodník – Carlos Checa, dokázal titul v šampionátu Mistrovství světa Superbiků vybojovat ve věku, kdy se blížil 40 letům. I proto tento závodník rozhodně ví, v jaké situaci se nachází Valentino Rossi a v jednom z rozhovorů komentoval jeho letošní počínání.

Jak Carlos prohlásil, Valentino Rossi v letošní sezoně promarnil obrovskou šanci, kdy nevyužil příležitosti v době absence Marca Márqueze a nezapojil se do boje o mistrovský titul. Taková příležitost se dle slov Checy již nemusí opakovat.

„Přestup k Petronasu by mohl Valentinovi dodat motivaci, protože na něj vytvoří dodatečný tlak. V letošní sezoně udělal řadu chyb, myslím si, že byl odhodlaný bojovat o vítězství, ale pod tlakem dělal chyby. Letos to mohla být jeho sezona, protože v minulosti dokázal zajíždět vyrovnané výsledky, ale bohužel tuto příležitost nevyužil. Dle mého názoru i Valentino dobře ví, že letos promarnil příležitost, která se již nemusí opakovat. Bojovat o vítězství už nebude snadné,“ řekl Carlos Checa.


Další články sekce MotoGP