KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Jsme pro Doviho nejlepší volba

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Ciabatti: Jsme pro Doviho nejlepší volba
13.06.2020
 

Paolo Ciabatti je přesvědčen o tom, že prodloužení smlouvy s továrním týmem Ducati je pro Doviziosa tou nejlepší možnou volbou.


Jednání o možném prodloužení smlouvy Andrey Doviziosa u továrního týmu italské Ducati stále probíhají. Dle zákulisních informací má Dovi ovšem na stole i další velmi zajímavou nabídku, kterou obdržel od továrního týmu rakouské KTM…

 Nyní se k záležitosti vyjednávání a „natahování“ jednání ze strany Doviho vyjádřil i sportovní ředitel italské továrny Ducati – Paolo Ciabatti. Dle jeho slov je již nyní jasné, že Ducati je pro Doviho tou nejlepší volbou pro sezonu 2021 a není na co vyčkávat.

„My jsme pro Andreu ta nejlepší volba, když se podíváme na to nejdůležitější pro každého závodníka, což je úroveň konkurenceschopnosti. Vím, že Dovi je dobře připraven a neustále trénuje. I proto si myslím, že zde nejsou žádné důvody, proč by měl zvažovat i nějaké jiné varianty. Zároveň si musí obě strany uvědomit, že se nyní nacházíme v nejhorší krizi v poválečném období, a proto je také potřebné přehodnotit finanční nároky s ohledem na situaci,“ řekl Paolo Ciabatti.


Další články sekce MotoGP