KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Máme silnou dvojici

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Ciabatti: Máme silnou dvojici
11.02.2021
 

Paolo Ciabatti je přesvědčen o tom, že Ducati našla v dvojici Miller a Bagnaia ideální mix pro svůj tovární tým.


Do letošní sezony šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů si klade italská továrna Ducati vysoké cíle. Jak nyní v jednom z vyjádření zmínil sportovní ředitel Ducati, pan Paolo Ciabatti, věří, že Jack Miller ve spojení s Francesco Bagnaiou dokáží bojovat o ty nejlepší pozice. 

Zároveň Ciabatti dodává, že i jezdci v týmu Pramac Racing budou mít plnou podporu továrny i jejich inženýrů a věří, že i Johann Zarco a Joan Martin dokáží ukázat jejich pravý potenciál.

„Jack je hodně silná osobnost a říká přesně to, co si myslí. Myslím, že ve spojení s Francesco Bagnaiou jsme našli ideální jezdeckou dvojici pro náš tovární týmu. Pecco mluví méně, ale také je rychlý a na trati spolu utvoří dobrý mix. Všichni naši jezdci budou silně podporování továrnou i našimi inženýry. Máme v našich řadách silné jezdce a chceme jim poskytnout maximální podporu. Myslím si, že je to pro všechny velká příležitost, jen je škoda, že nemohou sedět na motorce dříve, než při testech v Kataru,“ řekl Paolo Ciabatti.


Další články sekce MotoGP