KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Plány až na začátku léta

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Ciabatti: Plány až na začátku léta
18.04.2020
 

Sportovní ředitel italské Ducati je přesvědčen o tom, že dříve jak na začátku léta nebude možné nic co se týče letošní sezony jakkoliv plánovat.


Sportovní ředitel italské továrny Ducati, pan Paolo Ciabatti, zatím zůstává v jakýchkoliv prognózách, co se týče letošní sezony opatrný. Jak nyní Ciabatti připustil, dříve jak na začátku léta zřejmě ani žádné smysluplné odhady týkající se letošní sezony nebude možné dělat.

Dle jeho slov nyní plně důvěřuje Dorně, která situaci neustále vyhodnocuje a jakmile to bude možné, začne s přípravou nového kalendáře a také potřebnými kroky, jakými bude například i vyškrtnutí některých kategorií nebo omezení týkající se paddocku a diváků.

„Jsem přesvědčen o tom, že jak nastane ten pravý čas, Dorna udělá potřebná rozhodnutí a bude nás informovat. Já osobně si ale myslím, že dříve jak na začátku léta nebudeme schopni nic plánovat. Pak také uvidíme, zda pojedou všechny kategorie nebo budou muset být některé vyškrtnuty. Je také možné, že v některých sériích by o titulu rozhodl jediný závod. Momentálně je ale nemožné říct, jaká řešení budou v roce 2020 reálná,“ řekl Paolo Ciabatti.


Další články sekce MotoGP