KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Prioritou je udržet Doviho

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Ciabatti: Prioritou je udržet Doviho
28.05.2020
 

Sportovní ředitel italské továrny Ducati mí pro následující jednání jasný cíl - udržet v továrním týmu Andreu Doviziosa.


Jak jsme vás již informovali, Ducati oficiálně oznámila podpis nové smlouvy s australským závodníkem Jackem Millerem pro příští sezonu. Zatím ovšem není jasné, kdo bude v roce 2021 Jackovým týmovým parťákem.

Na tohle téma nyní hovořil sportovní ředitel italské továrny Ducati, pan Paolo Ciabatti. Dle slov tohoto muže je prioritou prodloužit smlouvu s italským jezdcem Andreou Doviziosoem, zatímco s Danilo Petruccim se pro projekt v MotoGP již nepočítá.

„Cílem Ducati i Andreovým je dle mého názoru pokračovat ve spolupráci i v příštím roce. Celé naše odvětví má za sebou ekonomicky velmi náročné měsíce a nechci být pesimista, ale myslím si, že zároveň nás ještě hodně těžké měsíce čekají. Je jasné, že podmínky, které jsme byli schopni nabídnout před touto krizí, nejsou nyní reálné. Proto věřím, že to bude zohledněno i v aktuálních jednáních mezi Ducati a Dovim. Já osobně věřím, že se oběma stranám podaří najít nějaký kompromis, na kterém se dohodneme,“ řekl Paolo Ciabatti.


Další články sekce MotoGP