KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Titul je náš cíl

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Ciabatti: Titul je náš cíl
13.02.2020
 

Sportovní ředitel italské Ducati má jasný cíl pro letošní sezonu MotoGP - bojovat o mistrovský titul.


I letos vstupuje italská továrna Ducati do nové sezony královské kubatury MotoGP s jasným cílem – bojovat o titul mistra světa. Zároveň si je ale sportovní ředitel Ducati, pan Paolo Ciabatti, dobře vědom toho, že stojí v souboji proti největší motocyklové továrně světa.

Jak Ciabatti ale zdůraznil, kdyby se chtěli vzdát, ani by v královské kubatuře MotoGP nemuseli působit. Zároveň Paolo dodává, že nebýt Márqueze, rozhodně by to Honda neměla tak snadné, jako doposud.

„Náš cíl je jasný, chceme bojovat o titul mistra světa. Kdybychom tento cíl neměli, nemuseli bychom v MotoGP působit. S tímto cílem vstupujeme do každé sezony a rozhodně to neznamená, že nejsme realisté. Je to tak ale v každém sportu, pokud není vaším cílem vítězství, můžete rovnou zůstat doma. Zároveň musím zdůraznit, že stojíme proti největšímu motocyklovému výrobci světa a zároveň výjimečnému jezdci jakým je Márquez. Nechci pana Puige zklamat, ale bez Marca by rozhodně takové výsledky neměli. Od toku 2013 je Marc jediným a hlavním tahounem výsledků Hondy,“ řekl Paolo Ciabatti.


Další články sekce MotoGP