KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Změnu jsme potřebovali

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Ciabatti: Změnu jsme potřebovali
18.03.2021
 

Sportovní ředitel italské Ducati vítá příchod mladých jezdců do továrního týmu, kteří dle jeho slov přinesli svěží vítr.


Pro letošní sezonu Ducati kompletně obměnila složení svého továrního týmu v královské kubatuře MotoGP, kdy do týmu přišla jezdecká dvojice Jack Miller a Francesco Bagnaia. První testy na katarském okruhu Losail proběhly více než pozitivně.

K tomuto novému složení a startu spolupráce při pětidenních testech v Kataru se vyjádřil i sportovní ředitel italské továrny, pan Paolo Ciabatti. Dle jeho slov nová dvojice přinesla do týmu čerstvý vítr.

„Miller a Bagnaia jsou dva mladí závodníci, i když Jack Miller již jede svoji sedmou sezonu v MotoGP. Jejich příchod měl na tým velmi pozitivní vliv a nepotkaly nás žádné problémy. Traťoví inženýři i inženýři přes elektroniku s nimi přišli z minulého týmu, takže byl přechod snadnější. Celý tým je zapálený do práce a dva mladí jezdci přinesly spoustu energie. Já osobně jsem přesvědčen o tom, že jsme potřebovali nový vítr a optimismus a prospěje to letošním výsledkům,“ řekl Paolo Ciabatti


Další články sekce MotoGP