KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow: Jorge zažije životní šok

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Crutchlow: Jorge zažije životní šok
16.08.2018
 

Britský závodník Cal Crutchlow je přesvědčen o tom, že Jorge Lorenzo zažije po prvním usednutí za řidítka motocyklu Honda svůj životní šok.

Jedním z největších přestupů v královské kubatuře MotoGP pro sezonu 2019 bude bezpochyby přesun španělského závodníka Jorge Lorenza od továrního týmu italské Ducati k týmu Repsol Honda. K tomuto přestupu se již také vyjádřilo několik aktuálních jezdců MotoGP.
 
Jedním z nich byl i britský závodník Cal Crutchlow, který v průběhu Grand Prix Rakouska prohlásil, že Jorge Lorenzo zažije letos ve Valencii asi největší šok svého života. Hlavní příčinou je dle Crutchlowa fakt, že Jorge přesedne z motocyklu, který zatáčí aktuálně nejlépe ve startovním poli, na ten, co zatáčí nejhůře.
 
„Myslím, že Jorge si tento přestup představuje příliš jednoduše, ale sám uvidí realitu. Já osobně si myslím, že zažije největší šok svého života. Aktuálně žije ve skoro ideálním světě, sedí na motorce, která zatáčí téměř ze všech nejlépe. Oproti tomu Honda je na tom asi nejhůře, zeptejte se Daniho nebo Marca, jak Honda zatáčí. Stačí se podívat na výkony Tita nebo Jacka Millera, kteří přestoupili od Hondy k Ducati. Pro Jorgeho to bude ve Valencii velké vystřízlivění,“ řekl Cal Crutchlow

Další články sekce MotoGP