KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. září do 20. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Crutchlow: Obrovská nuda

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: LCR
Crutchlow: Obrovská nuda
04.09.2020
 

Cal Crutchlow prohlásil, že na současných závodech je mimo čas na trati obrovská nuda a už se těší na návrat starých časů.


V letošní sezoně šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů probíhá řada procesů zcela jinak než v letech předešlých. Asi největší změnou pro všechny jezdce jsou závody bez diváků, médií a s řadou bezpečnostních opatření.

Jedním z jezdců, kteří z tohoto stavu nemají zrovna radost je i britský závodník Cal Crutchlow, který se nyní k tomuto tématu otevřeně vyjádřil.

„Když jde pouze o závodění, tak vše je stejné, jako bylo předtím, i ten tlak na mne je zde stejný. Abych byl upřímný, ten tlak na jezdce si většinou každý jezdec vytváří sám, protože chce získávat dobré výsledky. Pak jsou zde samozřejmě také očekávání od týmu,“ řekl Cal Crutchlow.

Poté pokračoval slovy: „Byli jsme týden v Rakousku a dovedete si asi představit, kolik času jsem strávil u telefonu… Běžně na trať přijíždíme až ve středu nebo čtvrtek, nyní jsme zde byli od pondělí. A to nemáme žádné tiskové meetingy ani jiné akce. Občas jsem vstával až kolem poledne, protože tam byla jednoduše obrovská nuda.“


Další články sekce MotoGP