KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. července do 25. července 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall’Igna: jednání s Dovim se zastavila

Foto: Ducati
Dall’Igna: jednání s Dovim se zastavila
25.06.2020
 

Šéf závodního oddělení Ducati přiznává, že jednání o prodloužení smlouvy s Doviziosem se dostala do slepé uličky, na angažmá Jorge Lorenza to ovšem zatím nestačí.


Tovární Team Ducati před několika týdny podepsal smlouvu s australským jezdcem Jackem Millerem a všeobecně se očekávalo, že druhým jezdcem bude Ital Andrea Dovizioso. Nicméně generální manažer závodního oddělení Ducati, pan Gigi Dall’Igna přiznává, že aktuálně se jednání o prodloužení smlouvy dostalo do slepé uličky. Největším problémem je požadavek Doviziosa na výši platu. V rozhovoru na SkySport.it Dall’Igna prozradil, že zatím se jejich pozornost nepřesunula na Jorgeho Lorenza, nicméně i tato možnost jistě bude jednou z případných variant sezony 2020.

Gigi Dall’Igna
„Je obtížné posoudit, jaké jsou Jorgeho skutečné úmysly. Samozřejmě je pochopitelné, že pilot jeho kalibru chce svou kariéru v Mistrovství světa ukončit lépe než se mu to povedlo v loňském roce. Přesto je jistě předčasné hovořit o tom, že by se k nám vrátil, i když jednání s Doviziosem začala již dávno a v současné době se dostali do slepé uličky. Uvidíme, jak se celá věc vyvine. Aktuálně největším kamenem úrazu jsou finanční nároky.“
 


Další články sekce MotoGP