KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall’Igna: Lorenzo na mne udělal dojem

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati Corse
Dall’Igna: Lorenzo na mne udělal dojem
19.11.2016
 

Gigi Dall’Igna po prvním společném testu prohlásil, že na něj udělal Jorge Lorenzo svými výkony velký dojem.

Jorge Lorenzo zaznamenal při svém prvním testu za řidítky motocyklu Ducati osmý nejrychlejší čas, jak ale potvrdil i ředitel závodního oddělení italské továrny, pan Gigi Dall’Igna, cílem tohoto testu rozhodně nebylo jezdit co nejrychleji.
 
Zároveň ale Gigi Dall’Igna dodává, že již při tomto testu bylo znatelné, že Jorge Lorenzo má na to, aby z motocyklu dostal Ducati ještě více. Nyní Lorenza i Ducati čeká povinná přestávka, protože Jorge k dalším testům v Jerez nastoupit kvůli smlouvě s Yamahou nemůže. V této práci tak tým bude moci pokračovat až v příštím roce.
 
„S průběhem tohoto prvního testu jsem spokojený. Dovi odvedl skvělou práci, stejně tak Jorge na mne udělal velký dojem. Na novou motorku si zvykal velmi rychle a jeho časy nebyly vůbec špatné. V průběhu prvního dne testoval Jorge naši letošní motorku, na druhý den jsme mu připravili již stroj určený pro sezonu 2017. Jeho první zpětná vazba byla pozitivní a jsem přesvědčen o tom, že pokud by chtěl, časy na kolo by ještě šly dolů. To ale nebylo cílem tohoto testu. Nejdříve se musí dokonale seznámit s motorkou a najít správné nastavení, poté se budeme soustředit na časy,“ řekl Gigi Dall’Igna.

Další články sekce MotoGP