KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. srpna do 14. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall'Igna: Nejvyššího cíle jsme nedosáhli

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Dall'Igna: Nejvyššího cíle jsme nedosáhli
18.11.2021
 

Závodní ředitel italské továrny Ducati je s průběhem letošní sezony spokojený, i přestože se nepodařilo dosáhnout nejvyššího cíle v podobě titulu v hodnocení jezdců.


Italská továrna Ducati má za sebou velmi úspěšnou sezonu v královské kubatuře MotoGP. I přestože se týmu nepodařilo vybojovat titul v kategorii jezdců, boloňská továrna si odnáší titul jak v kategorii konstruktérů, tak i kategorii týmů.

Nyní se za touto sezonou ohlíží i závodní ředitel italské továrny Ducati, pan Gigi Dall’Igna. Dle jeho slov byla sezona úspěšná, zároveň ale dodává, že toho největšího cíle se továrně bohužel dosáhnout nepodařilo.

„Samozřejmě máme z letošních úspěchů velkou radost, na začátku sezony Ducati nebyla tak konkurenceschopná, jako v závěru. Upřímně jsme opravdu spokojení s tím, čeho se nám podařilo dosáhnout. Co se týče počtu pódiových umístění, tak to byl nejlepší rok v podání Ducati. Ve Valencii jsme obsadili první tři místa, to jen potvrzuje, že na naší motorce dokáže být rychlá spousta jezdců. Každým rokem se zlepšujeme, ale bohužel ani letos se nám nepodařilo dosáhnout našeho největšího cíle. I přesto jsem ale spokojený,“ řekl Gigi Dall’Igna.


Další články sekce MotoGP