KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall'Igna: Titul bych Dovimu přál

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Dall'Igna: Titul bych Dovimu přál
20.09.2020
 

Závodní ředitel italské továrny Ducati prohlásil, že i přes jisté neshody by titul Doviziosovi v letošní sezoně opravdu přál.


Již několikrát na veřejnost prosákly informace o tom, že v boxu továrního týmu Ducati panovaly neshody mezi italským závodníkem Andreou Doviziosem a závodním ředitelem italské továrny – panem Gigim Dall’Ignou.

I tato skutečnost měla být důvodem, proč se obě strany nedohodly na prodloužení aktuální smlouvy a proč je Andrea pro sezonu 2021 zatím bez angažmá. Jak ale nyní v jednom z rozhovorů prohlásil právě Gigi, je sice pravdou, že v boxu nepanuje ideální atmosféra, ale titul Dovimu letos z celého srdce přeje.

„Už jsem několikrát řekl, že o našich společných vztazích nechci moc hovořit. Je pravdou, že zde mezi námi bylo pár nedorozumění, ale jsme profesionálové, kteří ví, jaké cíle musejí následovat. To obzvláště v této situaci má mnohem vyšší důležitost. Proto jsem přesvědčen o tom, že do poslední etapy naší spolupráce musíme všichni investovat maximální úsilí. Já osobně bych Andreovi z celého srdce přál, aby letos mistrovský titul získal. Myslím si, že celá Ducati mu může pomoci, aby tohoto cíle dosáhl,“ řekl Gigi Dall’Igna.


Další články sekce MotoGP