KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dall'Igna: Titulu konstruktérů si vážíme

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, foto: Ducati
Dall'Igna: Titulu konstruktérů si vážíme
27.11.2020
 

Závodní ředitel italské továrny Ducait komentoval zisk titulu v poháru konstruktérů, který dle jeho slov jen potvrzuje konkurenceschopnost Desmosedici GP.


I přestože se italské Ducati nepodařilo s Andreou Doviziosem bojovat až do poslední chvíle o mistrovský titul, získala boloňská továrna alespoň titul v poháru konstruktérů. K tomuto úspěchu se nyní vyjádřil i samotný závodní ředitel Ducati, pan Gigi Dall’Igna.

Dle slov tohoto muže si tohoto titulu továrna velmi cení a zároveň dodává, že to jen dokazuje skutečnost, kdy motocykly Ducati byly v letošní sezoně MotoGP konkurenceschopné téměř na všech závodních tratích.

„Ziskem titulu konstruktérů jsme dosáhli dalšího důležitého milníku a jsem přesvědčen o tom, že tomu dopomohly i všechny inovace, které jsme na Desmosedici GP představili. Samozřejmě letošní sezona nebyla vůbec snadná, především nová zadní pneumatika a nemožnost testování nám to hodně zkomplikovala. I přesto jsme měli ale na všech tratích konkurenceschopnou motorku a myslím, že můžeme být spokojeni s výsledky, kterých jsme dosáhli. Věřím, že jsme ziskem tohoto titulu ocenili tvrdou práci všech lidí, kteří jsou v tomto projektu angažováni,“ řekl Gigi Dall’Igna.


Další články sekce MotoGP