KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Domenicali o očekáváních od Lorenza

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Domenicali o očekáváních od Lorenza
19.01.2017
 

Claudio Domenicali přiznal, že si není jistý, zda Lorenzo bude mezi nejlepší dvojicí, ale očekává od něj pravidelné souboje o přední pozice.

Ředitel italské továrny Ducati, pan Claudio Domenicali, má od letošní sezony v královské kubatuře MotoGP velká očekávání. Jak sám přiznal v jednom z nedávných rozhovorů, s ohledem na vynaložení prostředky věří, že tovární tým společně s Jorge Lorenzem zaznamená silné výsledky.
 
Dle slov Claudia Domenicaliho je pro letošní sezonu cíl továrního týmu Ducati jasný - získat více než jen dvě vítězství v sezoně 2016. Tento muž zároveň přiznal, že je plně přesvědčen o tom, že se právě Lorenzo zapojí na Ducati do soubojů s těmi nejlepšími jako je Márquez, Rossi, Vinales nebo Pedrosa.
 
„V královské kubatuře MotoGP je řada silných jezdců jako je Márquez, Rossi, Pedrosa nebo Vinales. Lorenzo ale patří mezi ně, jak co se týče techniky, tak i talentu. Zatím nejsem schopen odhadnout, zda Jorge skončí mezi nejlepší dvojicí, možná je tento cíl pro letošní rok příliš vysoký. Jsme ale dobře připraveni a já jsem přesvědčen o tom, že Jorge společně s naším týmem zaznamená skvělé výsledky. Po prvních letošních testech samozřejmě budeme vědět více,“ řekl Claudio Domenicali.

Další články sekce MotoGP