KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dorna: Závodit chtějí i Moto2, Moto3 jezdci

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Repsol
Dorna: Závodit chtějí i Moto2, Moto3 jezdci
11.04.2020
 

Televizní ředitel Dorny potvrzuje obrovský zájem o virtuální závody a prozradil, že zapojit by se chtěla i řada jezdců Moto2 a Moto3.


Po prvním úspěšném virtuálním závodě, který se odehrál před čtrnácti dny, Dorna naplánovala další, který se jede již tuto neděli. Dle slov TV ředitele Dorny, pana Manel Arroya, se dá očekávat, že popularita tohoto formátu bude v současné době dále narůstat.

O tom také svědčí skutečnost, že do druhého závodu nastoupí ještě více jezdců, než tomu bylo při premiéře a tentokrát nebude chybět ani devítinásobný mistr světa Valentino Rossi nebo jezdec továrního týmu Ducati Danilo Petrucci. 

„Máme za sebou již jeden úspěšný závod a věřím, že i v tuto neděli vše půjde tak skvěle, jako naposledy. Nyní bude zastoupení jezdců ještě větší, budeme zde mít Valentina Rossiho, Danila Petrucciho nebo Michele Pirra. Jsem přesvědčen o tom, že i tentokrát našim fanouškům nabídneme dobrou zábavu. Mám radost z toho, že v době, kdy musíme škrtat jeden závod za druhým jsme schopni nabídnout alespoň jiný druh závodění. Samozřejmě nebylo vůbec jednoduché vše technicky zajistit, ale odměnou za to je obrovský zájem. Již nás dokonce oslovují jezdci z Moto2 nebo Moto3, kteří by chtěli také závodit, takže zvažujeme další varianty. Vše ale záleží také na tom, kdy budeme moci odstartovat skutečnou sezonu,“ řekl Manel Aroyo.


Další články sekce MotoGP