KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovi: Na titul zatím nemyslím

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Dovi: Na titul zatím nemyslím
24.07.2020
 

Andrea Dovizioso komentoval dotazy médií slovy, že zatím je příliš brzy na to hodnotit jakékoliv šance na mistrovský titul.


Andrea Dovizioso je dalším z jezdců, který se stále ještě z nedávné operace, na rozdíl od ostatních si ale zlomeninu klíční kosti nepřivodil o minulém víkendu v Jerezu, ale již dříve při motokrosovém závodě.

Jak nyní Dovi v rozhovoru v podvečer Grand Prix Andalusie prozradil, již se cítí téměř ve stoprocentní kondici a této situace by chtěl využít i o nadcházejícím víkendu. Dovi si je také dobře vědom toho, že s ohledem na omezení, která bude mít Marc Márquez, by to pro něj mohla být šance zaútočit na titul.

„Doufám, že se nám podaří oproti minulému víkendu zlepšit, protože ten pro nás byl skutečně náročný. Naším cílem je být vepředu a bojovat o vítězství. To, že nyní média mluví o titulu, není nic výjimečného, ale pro mne je nyní příliš brzy na to, abych myslel na boj o titul. V následujících závodech se může stát ještě spousta věcí, ale je pravdou, že letošní sezona bude ve spoustě věcí jiná než ty předchozí. Zároveň to také vypadá, že Marc bude v neděli opět na startovním roštu, takže v této věci se oproti minulému víkendu nic nemění,“ řekl Andrea Dovizioso.


Další články sekce MotoGP