KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. září do 20. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovizioso: Můj osud je v rukou Gigiho

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Dovizioso: Můj osud je v rukou Gigiho
15.08.2020
 

Andrea Dovizioso dobře ví, že finální rozhodnutí o jeho budoucnosti u Ducati učiní závodní ředitel Ducati - Gigi Dall'Igna.


Budoucnost italského závodníka Andrey Doviziosa je zatím stále velkým otazníkem. Zatímco jeho týmový kolega Danilo Petrucci již dříve od Ducati dostal informaci, že se s ním do budoucna nepočítá, u Andrey Doviziosa stále probíhají jednání.

Jak již dříve prozradil Doviho manažer, největším problémem je finanční stránka celé dohody a také garance ze strany Ducati co se techniky týče. Zároveň je také pravdou, že výkony Doviziosa v dosavadních závodech letošní restartované sezony nebyly nijak zvláště přesvědčivé.

Nyní samotný Dovizoso připustil, že osud jeho budoucí kariéry v sezoně 2021 je v rukou jediného muže – závodního ředitele Ducati, pana Gigiho Dall’Igni.

„Z venku to vypadá, že o mé budoucnosti bude rozhodovat manažer továrního týmu – Davide Tardozzi. To ale není pravdou, on není osobou, která by učinila finální rozhodnutí. Sice mé tvrzení může být popřeno, ale mužem, kdo bude mít v této věci poslední slovo, je v každém případě Gigi. Můj osud je nyní v jeho rukou,“ řekl Andrea Dovizioso.


Další články sekce MotoGP