KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovizioso: Na rozhodnutí je čas

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Dovizioso: Na rozhodnutí je čas
10.04.2020
 

Andrea Dovizioso zvažuje konec kariéry, ale jak zatím říká, ještě je čas a záleží především na tom, jaké bude mít na stole nabídky.


Italský závodník Andrea Dovizioso je jedním z jezdců, kteří se chtěli na základě výsledků v letošní sezoně rozhodnout, zda již pověsí závodnickou přilbu na pověstný hřebík nebo bude v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů pokračovat i nadále.

Jak nyní Dovizioso přiznal, současná komplikovaná situace a stále se odkládající start sezony tomuto rozhodnutí rozhodně nepomáhá. Zároveň ale Dovi dodává, že díky této situaci také získává na celou věc jiný pohled a reálně vidí, jak by fungoval, kdyby již nezávodil.

„Tato situaci mi dává na celou situaci ohledně budoucnosti mé kariéry jiný pohled. Nemohu ale říct, že by tato situace moje rozhodnutí nějak ovlivnila. To, zda budu pokračovat v závodění či nikoliv, závisí na spoustě věcí. Záleží především na tom, jakým způsobem bych pokračoval. Závodím již spoustu let, a i u Ducati jsem řadu let, v posledních třech sezonách jsme zajížděli skvělé výsledky. Vše bude tak záviset na tom, jaké budu mít nabídky. Nyní nemohu říct, zda budu pokračovat či nikoliv, protože zatím nikdo neví, jak tato situace vše ovlivní a zda letos nějaké závody pojedeme nebo ne,“ řekl Andrea Dovizioso.


Další články sekce MotoGP