KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovizioso: Peníze až v druhé řadě

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Dovizioso: Peníze až v druhé řadě
09.05.2020
 

Manažer Andrey Doviziosa prozradil, že prioritou při vyjednávání nové smlouvy nejsou finance, ale technický vývoj a materiál, který bude mít jezdec k dispozici.


Italský závodník Andrea Dovizioso je jedním z jezdců, kterým na konci letošní sezony vyprší aktuální kontrakt. Dovi sice dříve zvažoval, že by mohl pověsit závodnickou kariéru na pověstný hřebík, ale tuto variantu dle slov jeho manažera již vypustil.

Prioritou pro Doviho zůstává setrvat u továrního týmu, ale jak potvrdil jeho manažer Simone Battistella, skutečná jednání v současné situaci odstartují velmi pravděpodobně až v průběhu června.

„Andrea chce pokračovat, ale nejdříve chce objektivně vyhodnotit všechny varianty a poté učinit rozhodnutí. Je pravdou, že nyní se nacházíme v docela neobvyklé situaci. Většina týmů bude mít k dispozici méně financí než v loňském roce, stejně tak spousta jejich sponzorů. Pro nás jsou ale peníze až sekundárním problémem, všichni jezdci včetně Doviho, o které se starám, chtějí nejdříve mluvit o technických plánech a vývoji motorek, až poté o finanční stránce věci,“ řekl Simone Battistella


Další články sekce MotoGP