KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Dovizoso: Následující závody rozhodnou

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Ducati
Dovizoso: Následující závody rozhodnou
07.08.2020
 

Andrea Dovizioso počítá s tím, že výsledky v následujících třech Grand Prix také rozhodnou a jeho budoucnosti pro sezonu 2021.


Italský závodník Andrea Dovizioso na tiskové konferenci v podvečer Grand Prix České republiky na brněnském Masarykově okruhu potvrdil, že doposud stále nedošlo k podpisu smlouvy mezi ním a továrnou Ducati na sezonu 2021.

Zároveň ale Andrea potvrdil, že následující tři závodní víkendy v Brně a Rakousku rozhodnou o jeho budoucnosti, a právě po těchto Grand Prix by již měl mít jasno v tom, kde bude v příštím roce působit.

„Ano, je pravdou, že doposud žádná smlouva mezi mnou a Ducati pro rok 2021 nebyla podepsána. Následující tři závody pro mne budou hodně důležité. Jsou to okruhy, které papírově sedí naší motorce, takže bychom měli být konkurenceschopní. Počítám také s tím, že výsledky na trati ovlivní moji budoucnost, takže chci předvést co nejlepší výsledky. Zatím ve věci mé budoucnosti nemám jasno, ale vím, co chci. Nyní je před námi Brno a na to se plně soustředím,“ řekl Andrea Dovizioso.


Další články sekce MotoGP