KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ezpeleta: Je to jen dočasná pauza

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Dorna
Ezpeleta: Je to jen dočasná pauza
28.03.2020
 

Carmelo Ezpeleta ujišťuje, že po skončení této nedobrovolné pauzy se vše vrátí do původních kolejí.


Současná doba není vůbec lehká především pro promotéra šampionátů Mistrovství světa silničních motocyklů a WSBK, španělskou společnost Dorna Sports. Jak nyní v rozhovoru potvrdil CEO Dorny, Carmelo Ezpeleta, jakmile se pandemie překoná, vše se vrátí do původních kolejí.

„Změny jsme v kalendáři udělali, ale nyní musíme čekat a pozorovat vývoj této pandemie. Až poté budeme schopni říct, kolik závodů dokážeme v letošní sezony odjet. Náš cíl ale zůstává pořád stejný, udělám vše, co bude v našich silách, abychom odjeli maximální možný počet,“ řekl Carmelo Ezpeleta.

Poté pokračoval: „Tento virus zastavil celý svět, ale až tuto pandemii překonáme a vrátíme se do normálního stavu, budeme silnější, než jsme byli předtím. Tohle je jen pauza. Soustředíme se jak na naše fanoušky, tak i všechny lidi, kteří v našich šampionátech pracují. Děláme maximum pro to, abychom všechny jezdce, inženýry, mechaniky, logistický personál, kameramany, žurnalisty, koordinátory a všechny další znovu a co nejdříve viděli. Závodění je naše DNA a v tom nás nic nezastaví.“


Další články sekce MotoGP