KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ezpeleta: Očekávám fantastickou sezonu

Text: jnyk, Zdroj: TZ Dorna
Ezpeleta: Očekávám fantastickou sezonu
13.03.2020
 

Carmelo Ezpeleta se vyjádřil k aktuálnímu vývoji událostí a ujistil fanoušky, že až sezona odstartuje, bude fantastická.


K aktuálním změnám kalendáře Grand Prix, který nyní počítá s premiérovou Grand Prix pro královskou kubaturu MotoGP na španělském okruhu Jerez de la Frontera, se nyní vyjádřil i generální ředitel promotérské společnosti Dorna Sports, pan Carmelo Ezpeleta.

Dle slov Ezpelety stále platí pořádání Grand Prix ve španělském Jerezu, ale zároveň dodává, že tím, jak se situace mění doslova každou hodinu, není možné nyní dělat nějaké definitivní závěry. Carmelo je také přesvědčen o tom, že jakmile letošní sezona odstartuje, bude fantastická pro všechny fanoušky motocyklových závodů.

„Jsme denně v kontaktu s místními úřady v Jerezu i španělskou vládou a vše vypadá OK, zatím zde není žádný problém. Uvidíme, jakým směrem se situace vyvine v blízké budoucnosti. Pokud bychom zde museli jet závody bez fanoušků a nebylo by jiné východisko, museli bychom to zvážit s místním promotérem. Všem fanouškům bych chtěl vzkázat, že očekáváme fantastickou sezonu. Je sice odložená oproti původnímu plánu, ale jakmile budeme mít možnost se dostat na trať, bude to vzrušující sezona,“ řekl Carmelo Ezpeleta.


Další články sekce MotoGP