KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ezpeleta odmítá tři místa pro Repsol Hondu

Foto: motogp.com
Ezpeleta odmítá tři místa pro Repsol Hondu
30.12.2020
 

Boss Dorny, pan Carmelo Ezpeleta, na stránkách Motorionline odmítl možnost nasazení tří motocyklů v jednom týmu kategorie MotoGP.


Minulý týden se objevila informace o možném angažmá Itala Andrea Doviziosa v továrním týmu Repsol Honda, kde by mohl nejen dělat náhradníka Marcu Marqezovi do doby, než se multišampión vrátí do sedla závodní Hondy, ale případně také startovat v celém šampionátu MotoGP, a to jako třetí jezdec továrního týmu HRC. Tuto možnost nyní na stránkách Motorionline kategoricky odmítl boss Dorny, pan Carmelo Ezpeleta.

„Nebude možné mít na startovním roštu více než dva motocykly pro stejný tým,“ říká na stránkách Motorionline boss Dorny, pan Carmelo Ezpeleta. „HRC má dvě místa pro Repsol Honda a dvě pro tým Lucia Cecchinella. Nebude udělená žádná výjimka.“

V současnosti se nejeví ani dobře možnost zástupu za Marqueze, což italská média naznačila, nicméně Doviziosův manažer, pan Simone Battistella, naznačil, že na toto téma ještě s Hondou žádné jednání neproběhla.

„Myslím, že předtím, než učiníš jakékoli rozhodnutí, chceš nejprve pečlivě vyhodnotit Marcův stav,“ říká Battistela v italském Corriere della Sera s odkazem na to, že manažeři HRC nejprve potřebují přesně vědět, jak to bude s rehabilitací Marca Marqueze a až poté budou ochotni jednat o případné náhradě. „Andrea nemá zájem o několik závodů, aby udržel Marquezovo místo v teple,“ dodává Battistela.
 


Další články sekce MotoGP