KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ezpeleta: Ukázali jsme, čeho jsme schopni

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Dorna
Ezpeleta: Ukázali jsme, čeho jsme schopni
26.11.2020
 

Carmelo Ezpeleta zhodnotil letošní sezonu velmi pozitivně, i když se musela odjet za velmi neobvyklých podmínek.


Letošní sezona šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů proběhla za velmi nestandardních podmínek, i přesto je s jejím průběhem generální ředitel Dorny, pan Carmelo Ezpeleta, spokojen.

Dle jeho slov Dorna ukázala, že dokáže uspořádat závody i za velmi komplikované situace, kdy ještě v průběhu dubna vůbec nebylo jasné, zda se letos bude moci závodit. Velký dík patří dle jeho slov všem zainteresovaným stranám, které předvedly obrovské úsilí.

„Nejdříve bych chtěl všem poděkovat, šampionát začal už za velmi obtížné situace v kataru, pak se situace ještě více zkomplikovala a měli jsme velké štěstí, že se nám nakonec podařilo zorganizovat tak úspěšnou sezonu. Myslím si, že po této sezoně jsme všichni silnější, než jsme byli kdykoliv předtím. Dorna i naši partneři dokázali, čeho jsme schopní i za tak obtížných podmínek. Také bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří letos nemohli být na závodních tratích, ale i přesto nás podporovali u televize. Na závěr bych chtěl poděkovat i všem okruhům, které nám letos umožnili pořádat závody, i když to muselo být za zavřenými dveřmi. Díky všem,“ řekl Carmelo Ezpeleta.


Další články sekce MotoGP