KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. června do 11. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Gerloff nadšen ze safety BMW

Foto: BMW Motorrad Motorsport
Gerloff nadšen ze safety BMW
22.04.2023
 

Americký jezdec Garrett Gerloff si během GP Ameriky vyzkoušel motocykl BMW M 1000 RR, který se používá pro bezpečnostní hotovost při závodech Grand Prix.


Předtím, než se tento víkend v Assenu zúčastní závodů mistrovství světa superbiků za tým Bonovo action BMW Racing, strávil tovární jezdec BMW Motorrad Garrett Gerloff několik vzrušujících dní ve svém domovském Texasu. Gerloff byl v Austinu, aby navštívil Grand Prix Ameriky v MotoGP, kde využil příležitosti a vyjel na trať s bezpečnostním motocyklem BMW M 1000 RR MotoGP. Nový bezpečnostní stroj, který poskytly společnosti BMW Motorrad Motorsport a BMW M, byl oficiálně představen během víkendu GP v Austinu.

Garrett Gerloff
„Motocykl byl neuvěřitelně působivý. Velký dojem na mě udělal také výkon na zadní rovince a brzdy, když vyjedete z rovinky rychlostí 320 km/h a pak rovnou vjedete do super úzké zatáčky na první rychlostní stupeň. Pocitově se to moc neliší od toho, když sedíte na závodní motorce, a to je vynikající. Navíc vypadá fantasticky. Bylo zábavné se na něm projet. MotoGP může považovat za štěstí, že má ve flotile BMW M tak kvalitní bezpečnostní motorku.“


Další články sekce MotoGP