KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. srpna do 9. srpna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Andalusie 2020 – neděle

Foto: Yamaha
GP Andalusie 2020 – neděle
26.07.2020
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky nedělních závodů třetího podniku silničního Mistrovství světa motocyklů.


Kategorie MotoE – závod
1 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 6 kol / 10'54.366
2  Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA +2.688
3 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA +3.759
4 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA +4.484
5 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA 10'58.903 144.9 4.537
6 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA +5.980
7 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA +6.133
8 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA +6.513
9 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA +8.695
10 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +10.583
11 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA +13.594
12 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA +13.641
13 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +1'37.947
------------------------------
DNF Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA
DNF Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA
DNF Alessandro ZACCONE ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA
DNF Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA

Kategorie Moto3 – závod
1 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 22 kol / 39'18.861
2 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA +0.064
3 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM +0.134
4 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM +0.628
5 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA +0.817
6 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM +2.742
7 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA +3.315
8 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA +4.853
9 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA +4.887
10 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA +4.988
11 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM +5.301
12 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA +5.603
13 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM +6.783
14 Stefano NEPA ITA Solunion Aspar Team Moto3 KTM +7.729
15 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA +7.776
16 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA +17.641
17 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM +17.416
18 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM +20.821
19 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM +20.833
20 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA +22.445
21 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM +22.500
22 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM +34.688
------------------------------
DNF Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM
DNF Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA
DNF Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM
DNF Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM
DNF Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA
DNF Albert ARENAS SPA Solunion Aspar Team Moto3 KTM
DNF Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA
DNF Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA

Kategorie Moto2 – závod
1 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 23 kol / 39'23.922
2 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +2.153
3 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +3.243
4 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX +3.817
5 Aron CANET SPA Openbank Aspar Team Moto2 SPEED UP +9.155
6 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KALEX +11.988
7 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX +13.857
8 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX +19.590
9 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA +20.199
10 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX +20.262
11 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX +20.447
12 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX +21.464
13 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX +24.804
14 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX +26.370
15 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX +27.018
16 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX +27.126
17 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX +30.228
18 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Beta Tools Speed Up SPEED UP +30.895
19 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS +41.678
20 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX +41.793
------------------------------
DNF Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX
DNF Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA
DNF Hafizh SYAHRIN MAL Openbank Aspar Team Moto2 SPEED UP
DNF Jorge NAVARRO SPA Beta Tools Speed Up SPEED UP
DNF Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX
DNF Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX
DNF Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX
DNF Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX
DNF Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX

Kategorie MotoGP – závod
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 25 kol / 41:22,666
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA +4,495
3 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA +5,546
4 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA +6,113
5 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI +7,693
6 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI +12,554
7 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM +17,488
8 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA +19,357
9 Johann ZARCO FRA Hublot Reale Avintia DUCATI +23,523
10 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI +27,091
11 Tito RABAT SPA Hublot Reale Avintia DUCATI +33,628
12 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA +36,306
13 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA +45,683
------------------------------
DNF Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI
DNF Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA
DNF Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM
DNF Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI
DNF Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI
DNF Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA
DNF Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM
DNF Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM
DNS Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA
 


Další články sekce MotoGP