KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. srpna do 16. srpna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Španělska 2020 – sobota

Foto: Honda
GP Španělska 2020 – sobota
18.07.2020
 

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVANÉ – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací z druhého podniku silničního Mistrovství světa motocyklů.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'45.700
2 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'45.775 +0.075
3 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'45.862 +0.162
4 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'45.879 +0.179
5 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'45.908 +0.208
6 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'45.929 +0.229
7 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'45.942 +0.242
8 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'45.942 +0.242
9 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'46.237 +0.537
10 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 1'46.244 +0.544
11 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'46.271 +0.571
12 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'46.310 +0.610
13 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'46.332 +0.632
14 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'46.392 +0.692
15 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'46.490 +0.790
16 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.502 +0.802
17 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'46.562 +0.862
18 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'46.607 +0.907
19 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'46.614 +0.914
20 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'46.626 +0.926
21 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'46.795 +1.095
22 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'46.804 +1.104
23 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'46.822 +1.122
24 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'46.936 +1.236
25 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'47.131 +1.431
26 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'47.143 +1.443
27 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'47.224 +1.524
28 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 1'47.251 +1.551
29 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 1'47.274 +1.574
30 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 1'47.516 11 12 1.816 0.242 210.9
31 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'47.728 13 14 2.028 0.212 212.5

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'36.806
2 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'36.858 +0.052
3 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'36.908 +0.102
4 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'37.029 +0.223
5 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.046 +0.240
6 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'37.099 +0.293
7 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'37.112 +0.306
8 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.130 +0.324
9 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'37.171 +0.365
10 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'37.185 +0.379
11 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.223 +0.417
12 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.307 +0.501
13 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'37.363 +0.557
14 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'37.462 +0.656
15 Johann ZARCO FRA Hublot Reale Avintia Racing DUCATI 1'37.629 +0.823
16 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.655 +0.849
17 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'37.701 +0.895
18 Tito RABAT SPA Hublot Reale Avintia Racing DUCATI 1'37.749 +0.943
19 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'37.761 +0.955
20 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'37.783 +0.977
21 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'38.071 +1.265
22 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'38.229 +1.423

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'41.109
2 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'41.197 +0.088
3 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'41.301 +0.192
4 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'41.418 +0.309
5 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'41.434 +0.325
6 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'41.541 +0.432
7 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'41.558 +0.449
8 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'41.598 +0.489
9 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'41.605 +0.496
10 Jorge NAVARRO SPA HDR Heidrun Speed Up SPEED UP 1'41.756 +0.647
11 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'41.775 +0.666
12 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'41.775 +0.666
13 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'41.780 +0.671
14 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'41.798 +0.689
15 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 1'41.811 +0.702
16 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 1'41.853 +0.744
17 Fabio DI GIANNANTONIO ITA HDR Heidrun Speed Up SPEED UP 1'41.920 +0.811
18 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'41.929 +0.820
19 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'41.939 +0.830
20 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'42.010 +0.901
21 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'42.025 +0.916
22 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'42.146 +1.037
23 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 1'42.153 +1.044
24 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'42.162 +1.053
25 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'42.178 +1.069
26 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'42.184 +1.075
27 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'42.775 +1.666
28 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 1'43.272 +2.163
29 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'43.451 +2.342
30 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'43.518 +2.409

Kategorie MotoE – 3. volný trénink
1 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'48.361
2 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'48.488 +0.127
3 Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA 1'48.723 3 4 0.362
4 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'48.769 +0.408
5 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'48.854 +0.493
6 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA 1'48.903 +0.542
7 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'48.905 +0.544
8 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'48.954 +0.593
9 Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'48.956 +0.595
10 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA 1'49.070 +0.709
11 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'49.097 +0.736
12 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'49.221 +0.860
13 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'49.297 +0.936
14 Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'50.006 +1.645
15 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'50.181 +1.820
16 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'50.370 +2.009
17 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA 1'51.562 +3.201

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'46.595
2 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'46.705 +0.110
3 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'46.777 +0.182
4 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'46.840 +0.245
5 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'46.988 +0.393
6 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'47.374 +0.779
7 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 1'47.434 +0.839
8 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'47.518 +0.923
9 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 1'47.613 +1.018
10 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 1'47.726 +1.131
11 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 1'48.071 +1.476
12 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'48.409 +1.814
13 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'48.541 +1.946
14 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'48.557 +1.962
15 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 1'48.795 +2.200
16 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 1'48.898 +2.303
---------------------------
DNS Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'45.465
2 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'45.660 +0.195
3 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'45.772 +0.307
4 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'45.966 +0.501
5 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 1'46.076 +0.611
6 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'46.091 +0.626
7 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'46.161 +0.696
8 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'46.238 +0.773
9 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 1'46.265 +0.800
10 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'46.342 +0.877
11 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 1'46.399 +0.934
12 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'46.432 +0.967
13 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.554 +1.089
14 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'46.574 +1.109
15 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 1'46.580 +1.115
16 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team Moto3 KTM 1'46.597 +1.132
17 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'46.921 +1.456
18 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'47.309 +1.844

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'37.837
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.838 +0.001
3 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'38.020 +0.183
4 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'38.189 +0.352
5 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'38.212 +0.375
6 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'38.247 +0.410
7 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'38.296 +0.459
8 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'38.298 +0.461
9 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'38.299 +0.462
10 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'38.362 +0.525
11 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'38.364 +0.527
12 Johann ZARCO FRA Hublot Reale Avintia Racing DUCATI 1'38.453 +0.616
13 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'38.454 +0.617
14 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'38.477 +0.640
15 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'38.529 +0.692
16 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'38.589 +0.752
17 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'38.704 +0.867
18 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'38.713 +0.876
19 Tito RABAT SPA Hublot Reale Avintia Racing DUCATI 1'38.792 +0.955
20 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'38.838 +1.001
21 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'38.971 +1.134
22 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'38.996 +1.159

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.063
2 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.258 +0.195
3 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.396 +0.333
4 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'37.423 +0.360
5 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'37.434 +0.371
6 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'37.940 +0.877
7 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'37.964 +0.901
8 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'37.966 +0.903
9 Tito RABAT SPA Hublot Reale Avintia Racing DUCATI 1'38.029 +0.966
10 Johann ZARCO FRA Hublot Reale Avintia Racing DUCATI 1'38.106 +1.043
11 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'38.256 +1.193
12 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'38.512 +1.449

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'36.705
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'36.844 +0.139
3 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'36.862 +0.157
4 Francesco BAGNAIA ITA Pramac Racing DUCATI 1'36.955 +0.250
5 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'37.453 +0.748
6 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'37.454 +0.749
7 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.493 +0.788
8 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'37.535 +0.830
9 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.636 +0.931
10 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'37.674 +0.969
11 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.741 +1.036
12 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.784 +1.079

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Fabio DI GIANNANTONIO ITA HDR Heidrun Speed Up SPEED UP 1'41.913
2 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'41.961 +0.048
3 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'42.038 +0.125
4 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 1'42.079 +0.166
5 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 1'42.167 +0.254
6 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'42.183 +0.270
7 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'42.298 +0.385
8 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 1'42.322 +0.409
9 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'42.326 +0.413
10 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'42.350 +0.437
11 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 1'42.444 +0.531
12 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'42.481 +0.568
13 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'42.742 +0.829
14 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'43.461 +1.548
15 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 1'43.967 +2.054
16 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'44.167 +2.254

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'41.384
2 Jorge NAVARRO SPA HDR Heidrun Speed Up SPEED UP 1'41.565 +0.181
3 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 1'41.684 +0.300
4 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'41.707 +0.323
5 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'41.722 +0.338
6 Aron CANET SPA Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'41.850 +0.466
7 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'41.869 +0.485
8 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 1'41.889 +0.505
9 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'41.979 +0.595
10 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 1'42.010 +0.626
11 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'42.082 +0.698
12 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX 1'42.162 +0.778
13 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'42.299 +0.915
14 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 1'42.364 +0.980
15 Hafizh SYAHRIN MAL Inde Aspar Team Moto2 SPEED UP 1'42.405 +1.021
16 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 1'42.421 +1.037
17 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'42.520 +1.136
18 Fabio DI GIANNANTONIO ITA HDR Heidrun Speed Up SPEED UP 1'43.118 +1.734

Kategorie MotoE – Epole
1 Eric GRANADO BRA Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'48.620
2 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'48.811 +0.191
3 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'48.876 +0.256
4 Matteo FERRARI ITA TRENTINO Gresini MotoE ENERGICA 1'48.945 +0.325
5 Alejandro MEDINA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'48.996 +0.376
6 Xavier SIMEON BEL LCR E-Team ENERGICA 1'49.070 +0.450
7 Alex DE ANGELIS RSM OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'49.131 +0.511
8 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'49.293 +0.673
9 Niki TUULI FIN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'49.372 +0.752
10 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'49.374 +0.754
11 Mike DI MEGLIO FRA EG 0,0 Marc VDS ENERGICA 1'49.650 +1.030
12 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'49.710 +1.090
13 Josh HOOK AUS OCTO Pramac MotoE ENERGICA 1'49.722 +1.102
14 Maria HERRERA SPA Openbank Aspar Team ENERGICA 1'49.743 +1.123
15 Tommaso MARCON ITA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'50.110 +1.490
16 Jakub KORNFEIL CZE WithU Motorsport ENERGICA 1'51.012 +2.392
---------------------------------
DNF Niccolo CANEPA ITA LCR E-Team ENERGICA


Další články sekce MotoGP