KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Španělska 2021 – pátek

Foto: Yamaha
GP Španělska 2021 – pátek
30.04.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky úvodních volných tréninků na Grand Prix Španělska.


Kategorie Moto3 – 1. volný trénink
1 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'46.319
2 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'46.488 +0.169
3 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'46.531 +0.212
4 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.548 +0.229
5 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'46.568 +0.249
6 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'46.595 +0.276
7 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'46.621 +0.302
8 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'46.651 +0.332
9 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'46.662 +0.343
10 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'46.716 +0.397
11 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'46.841 +0.522
12 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'46.854 +0.535
13 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.901 +0.582
14 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'47.005 +0.686
15 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'47.200 +0.881
16 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'47.313 +0.994
17 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'47.340 +1.021
18 Sergio GARCIA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 1'47.393 +1.074
19 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'47.397 +1.078
20 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'47.565 +1.246
21 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'47.605 +1.286
22 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'47.898 +1.579
23 Izan GUEVARA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 1'47.942 +1.623
24 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'47.965 +1.646
25 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'48.296 +1.977
26 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'48.503 +2.184
27 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'48.910 +2.591
28 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'49.297 +2.978

Kategorie MotoGP – 1. volný trénink
1 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'38.013
2 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'38.204 +0.191
3 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'38.291 +0.278
4 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'38.301 +0.288
5 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'38.344 +0.331
6 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'38.397 +0.384
7 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'38.398 +0.385
8 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'38.433 +0.420
9 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'38.434 +0.421
10 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'38.484 +0.471
11 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'38.484 +0.471
12 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'38.492 +0.479
13 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'38.630 +0.617
14 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'38.706 +0.693
15 Stefan BRADL GER Honda HRC HONDA 1'38.764 +0.751
16 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'38.819 +0.806
17 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'38.871 +0.858
18 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'39.054 +1.041
19 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'39.110 +1.097
20 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'39.299 +1.286
21 Tito RABAT SPA Pramac Racing DUCATI 1'39.502 +1.489
22 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'39.531 +1.518
23 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'39.825 +1.812

Kategorie Moto2 – 1. volný trénink
1 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'41.675
2 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'41.797 +0.122
3 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'41.909 +0.234
4 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'41.910 +0.235
5 Jorge NAVARRO SPA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 1'41.918 +0.243
6 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'41.924 +0.249
7 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'41.954 +0.279
8 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'42.094 +0.419
9 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'42.172 +0.497
10 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'42.209 +0.534
11 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'42.218 +0.543
12 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'42.229 +0.554
13 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'42.263 +0.588
14 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'42.299 +0.624
15 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'42.354 +0.679
16 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'42.531 +0.856
17 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'42.540 +0.865
18 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'42.559 +0.884
19 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'42.601 +0.926
20 Yari MONTELLA ITA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 1'42.633 +0.958
21 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'42.662 +0.987
22 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'42.828 +1.153
23 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'42.953 +1.278
24 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'42.964 +1.289
25 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'43.007 +1.332
26 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'43.047 +1.372
27 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'43.086 +1.411
28 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'43.476 +1.801
29 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'43.513 +1.838
30 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'43.899 +2.224
31 Taiga HADA JPN NTS RW Racing GP NTS 1'45.377 +3.702

Kategorie MotoE – 1. volný trénink
1 Eric GRANADO BRA One Energy Racing ENERGICA 1'48.057
2 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'48.134 +0.077
3 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'48.568 +0.511
4 Matteo FERRARI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'48.707 +0.650
5 Fermín ALDEGUER SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'48.709 +0.652
6 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'48.800 +0.743
7 Miquel PONS SPA LCR E-Team ENERGICA 1'48.863 +0.806
8 Andrea MANTOVANI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'49.052 +0.995
9 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'49.149 +1.092
10 Alessandro ZACCONE ITA Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'49.158 +1.101
11 Hikari OKUBO JPN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'49.164 +1.107
12 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'49.268 +1.211
13 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'49.372 +1.315
14 Maria HERRERA SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'49.997 +1.940
15 Corentin PEROLARI FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'50.167 +2.110
16 Jasper IWEMA NED Pons Racing 40 ENERGICA 1'50.667 +2.610
17 Kevin ZANNONI ITA LCR E-Team ENERGICA 1'51.431 +3.374
18 Andre PIRES POR Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'51.725 +3.668

Kategorie Moto3 – 2. volný trénink
1 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'45.651
2 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'45.907 +0.256
3 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'46.060 +0.409
4 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'46.072 +0.421
5 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'46.188 +0.537
6 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'46.226 +0.575
7 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'46.418 +0.767
8 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.451 +0.800
9 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'46.464 +0.813
10 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.498 +0.847
11 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'46.528 +0.877
12 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'46.598 +0.947
13 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'46.600 +0.949
14 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'46.600 +0.949
15 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'46.621 +0.970
16 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'46.674 +1.023
17 Izan GUEVARA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 1'46.696 +1.045
18 Sergio GARCIA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 1'46.766 +1.115
19 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'46.783 +1.132
20 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'46.856 +1.205
21 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'46.957 +1.306
22 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'46.963 +1.312
23 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'47.144 +1.493
24 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'47.493 +1.842
25 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'47.568 +1.917
26 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'48.016 +2.365
27 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'48.122 +2.471
28 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'48.366 +2.715

Kategorie MotoGP – 2. volný trénink
1 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'37.209
2 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.387 +0.178
3 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'37.646 +0.437
4 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'37.704 +0.495
5 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.726 +0.517
6 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'37.775 +0.566
7 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.816 +0.607
8 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.847 +0.638
9 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'37.888 +0.679
10 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.896 +0.687
11 Stefan BRADL GER Honda HRC HONDA 1'37.939 +0.730
12 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'37.965 +0.756
13 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'38.040 +0.831
14 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'38.115 +0.906
15 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'38.274 +1.065
16 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'38.295 +1.086
17 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'38.462 +1.253
18 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'38.516 +1.307
19 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'38.594 +1.385
20 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'38.618 +1.409
21 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'38.698 +1.489
22 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'38.713 +1.504
23 Tito RABAT SPA Pramac Racing DUCATI 1'39.023 +1.814

Kategorie Moto2 – 2. volný trénink
1 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'41.515
2 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'41.774 +0.259
3 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'41.785 +0.270
4 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'41.813 +0.298
5 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'41.958 +0.443
6 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'42.002 +0.487
7 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'42.091 +0.576
8 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'42.166 +0.651
9 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'42.193 +0.678
10 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'42.214 +0.699
11 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'42.252 +0.737
12 Jorge NAVARRO SPA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 1'42.313 +0.798
13 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'42.329 +0.814
14 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'42.415 +0.900
15 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'42.421 +0.906
16 Yari MONTELLA ITA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 1'42.438 +0.923
17 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'42.533 +1.018
18 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'42.575 +1.060
19 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'42.588 +1.073
20 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'42.648 +1.133
21 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'42.723 +1.208
22 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'42.734 +1.219
23 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'42.841 +1.326
24 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'42.842 +1.327
25 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'42.955 +1.440
26 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'42.960 +1.445
27 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'42.965 +1.450
28 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'43.171 +1.656
29 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'43.620 +2.105
30 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'43.702 +2.187
31 Taiga HADA JPN NTS RW Racing GP NTS 1'44.423 +2.908

Kategorie MotoE – 2. volný trénink
1 Eric GRANADO BRA One Energy Racing ENERGICA 1'48.234
2 Miquel PONS SPA LCR E-Team ENERGICA 1'48.457 +0.223
3 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'48.596 +0.362
4 Alessandro ZACCONE ITA Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'48.687 +0.453
5 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'48.806 +0.572
6 Fermín ALDEGUER SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'48.899 +0.665
7 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'49.029 +0.795
8 Matteo FERRARI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'49.163 +0.929
9 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'49.264 +1.030
10 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'49.314 +1.080
11 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'49.349 +1.115
12 Hikari OKUBO JPN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'49.654 +1.420
13 Maria HERRERA SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'49.859 +1.625
14 Andrea MANTOVANI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'50.637 +2.403
15 Andre PIRES POR Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'50.644 +2.410
16 Kevin ZANNONI ITA LCR E-Team ENERGICA 1'50.780 +2.546
----------------------
Corentin PEROLARI FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA
Jasper IWEMA NED Pons Racing 40 ENERGICA


Další články sekce MotoGP