KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Španělska 2021 – sobota

Foto: KTM
GP Španělska 2021 – sobota
01.05.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na Grand Prix Španělska.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'44.988
2 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'45.566 +0.578
3 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'45.598 +0.610
4 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'45.662 +0.674
5 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'45.795 +0.807
6 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'45.797 +0.809
7 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'45.949 +0.961
8 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'46.032 +1.044
9 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'46.057 +1.069
10 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'46.078 +1.090
11 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'46.091 +1.103
12 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'46.209 +1.221
13 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'46.217 +1.229
14 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'46.218 +1.230
15 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'46.267 +1.279
16 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.295 +1.307
17 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'46.315 +1.327
18 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'46.344 +1.356
19 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'46.374 +1.386
20 Izan GUEVARA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 1'46.471 +1.483
21 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'46.492 +1.504
22 Sergio GARCIA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 1'46.658 +1.670
23 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'47.338 +2.350
24 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'47.354 +2.366
25 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'47.398 +2.410
26 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'47.427 +2.439
27 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'47.563 +2.575
28 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'49.480 +4.492

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'36.985
2 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.010 +0.025
3 Stefan BRADL GER Honda HRC HONDA 1'37.026 +0.041
4 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.036 +0.051
5 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'37.049 +0.064
6 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.083 +0.098
7 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'37.083 +0.098
8 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'37.136 +0.151
9 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'37.157 +0.172
10 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.178 +0.193
11 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'37.188 +0.203
12 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'37.354 +0.369
13 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.360 +0.375
14 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'37.642 +0.657
15 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'37.704 +0.719
16 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.710 +0.725
17 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'37.753 +0.768
18 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'37.771 +0.786
19 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'37.814 +0.829
20 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'37.913 +0.928
21 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'37.934 +0.949
22 Tito RABAT SPA Pramac Racing DUCATI 1'38.413 +1.428
23 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'38.501 +1.516

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'40.841
2 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'40.861 +0.020
3 Jorge NAVARRO SPA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 1'40.912 +0.071
4 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'40.998 +0.157
5 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'41.002 +0.161
6 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'41.078 +0.237
7 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'41.083 +0.242
8 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'41.083 +0.242
9 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'41.126 +0.285
10 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'41.171 +0.330
11 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'41.178 +0.337
12 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'41.342 +0.501
13 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'41.388 +0.547
14 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'41.392 +0.551
15 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'41.423 +0.582
16 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'41.523 +0.682
17 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'41.524 +0.683
18 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'41.603 +0.762
19 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'41.605 +0.764
20 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'41.657 +0.816
21 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'41.722 +0.881
22 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'41.768 +0.927
23 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'41.780 +0.939
24 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'41.788 +0.947
25 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'41.853 +1.012
26 Yari MONTELLA ITA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 1'41.863 +1.022
27 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'42.035 +1.194
28 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'42.364 +1.523
29 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'42.475 +1.634
30 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'43.758 +2.917
31 Taiga HADA JPN NTS RW Racing GP NTS 1'43.885 +3.044

Kategorie MotoE – 3. volný trénink
1 Eric GRANADO BRA One Energy Racing ENERGICA 1'47.866
2 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'48.275 +0.409
3 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'48.305 +0.439
4 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'48.396 +0.530
5 Fermín ALDEGUER SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'48.405 +0.539
6 Alessandro ZACCONE ITA Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'48.418 +0.552
7 Andrea MANTOVANI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'48.433 +0.567
8 Miquel PONS SPA LCR E-Team ENERGICA 1'48.532 +0.666
9 Matteo FERRARI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'48.628 +0.762
10 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'48.783 +0.917
11 Hikari OKUBO JPN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'48.835 +0.969
12 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'48.968 +1.102
13 Maria HERRERA SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'49.009 +1.143
14 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'49.500 +1.634
15 Corentin PEROLARI FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'50.163 +2.297
16 Kevin ZANNONI ITA LCR E-Team ENERGICA 1'50.571 +2.705
17 Andre PIRES POR Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'50.815 +2.949
18 Jasper IWEMA NED Pons Racing 40 ENERGICA 1'51.096 +3.230

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.138
2 Izan GUEVARA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 1'46.164 +0.026
3 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'46.388 +0.250
4 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'46.503 +0.365
5 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'46.579 +0.441
6 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'46.737 +0.599
7 Sergio GARCIA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 1'46.754 +0.616
8 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'46.763 +0.625
9 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'46.777 +0.639
10 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'46.830 +0.692
11 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'46.839 +0.701
12 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'46.867 +0.729
13 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'47.114 +0.976
14 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'47.686 +1.548

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'45.807
2 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'45.932 +0.125
3 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'46.007 +0.200
4 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'46.048 +0.241
5 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'46.166 +0.359
6 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'46.185 +0.378
7 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'46.288 +0.481
8 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'46.312 +0.505
9 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'46.440 +0.633
10 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'46.449 +0.642
11 Izan GUEVARA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 1'46.522 +0.715
12 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'46.566 +0.759
13 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.667 +0.860
14 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'46.714 +0.907
15 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'46.843 +1.036
16 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'47.060 +1.253
17 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'47.517 +1.710
18 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'47.686 +1.879

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.341
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.391 +0.050
3 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.772 +0.431
4 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'37.917 +0.576
5 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'38.012 +0.671
6 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'38.053 +0.712
7 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'38.079 +0.738
8 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'38.134 +0.793
9 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'38.149 +0.808
10 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'38.168 +0.827
11 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'38.180 +0.839
12 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'38.203 +0.862
13 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'38.287 +0.946
14 Stefan BRADL GER Honda HRC HONDA 1'38.373 +1.032
15 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'38.430 +1.089
16 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'38.760 +1.419
17 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'38.862 +1.521
18 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'38.966 +1.625
19 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'39.024 +1.683
20 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'39.062 +1.721
21 Tito RABAT SPA Pramac Racing DUCATI 1'39.132 +1.791
22 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'39.135 +1.794
23 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'39.161 +1.820

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'36.916
2 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.350 +0.434
3 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'37.407 +0.491
4 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'37.489 +0.573
5 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'37.675 +0.759
6 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.746 +0.830
7 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'37.915 +0.999
8 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'37.925 +1.009
9 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'38.065 +1.149
10 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'38.069 +1.153
11 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'38.139 +1.223
12 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'38.325 +1.409
13 Tito RABAT SPA Pramac Racing DUCATI 1'38.641 +1.725

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'36.755
2 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'36.812 +0.057
3 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'36.860 +0.105
4 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'36.960 +0.205
5 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'37.008 +0.253
6 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'37.054 +0.299
7 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'37.070 +0.315
8 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'37.085 +0.330
9 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.124 +0.369
10 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'37.154 +0.399
11 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'37.467 +0.712
12 Stefan BRADL GER Honda HRC HONDA 1'37.502 +0.747

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'41.308
2 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'41.351 +0.043
3 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'41.352 +0.044
4 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'41.403 +0.095
5 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'41.483 +0.175
6 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'41.521 +0.213
7 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'41.557 +0.249
8 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'41.601 +0.293
9 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'41.636 +0.328
10 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'41.675 +0.367
11 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'41.705 +0.397
12 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'41.841 +0.533
13 Yari MONTELLA ITA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 1'41.974 +0.666
14 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'42.124 +0.816
15 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'42.159 +0.851
16 Taiga HADA JPN NTS RW Racing GP NTS 1'43.014 +1.706
17 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'43.271 +1.963

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'40.667
2 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'40.738 +0.071
3 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'40.753 +0.086
4 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'40.808 +0.141
5 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'40.833 +0.166
6 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'41.038 +0.371
7 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'41.210 +0.543
8 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'41.235 +0.568
9 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'41.251 4+0.584
10 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'41.266 +0.599
11 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'41.329 +0.662
12 Jorge NAVARRO SPA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 1'41.458 +0.791
13 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'41.521 +0.854
14 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'41.704 +1.037
15 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'41.714 +1.047
16 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'41.736 +1.069
17 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'41.933 +1.266
18 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'41.945 +1.278

Kategorie MotoE – Epole
1 Eric GRANADO BRA One Energy Racing ENERGICA 1'47.778
2 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'48.012 +0.234
3 Fermín ALDEGUER SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'48.293 +0.515
4 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'48.373 +0.595
5 Alessandro ZACCONE ITA Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'48.378 +0.600
6 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'48.507 +0.729
7 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'48.614 +0.836
8 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'48.806 +1.028
9 Maria HERRERA SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'48.809 +1.031
10 Miquel PONS SPA LCR E-Team ENERGICA 1'48.848 +1.070
11 Hikari OKUBO JPN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'49.026 +1.248
12 Andrea MANTOVANI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'49.090 +1.312
13 Corentin PEROLARI FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'49.714 +1.936
14 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'49.808 +2.030
15 Jasper IWEMA NED Pons Racing 40 ENERGICA 1'50.330 +2.552
16 Kevin ZANNONI ITA LCR E-Team ENERGICA 1'50.570 +2.792
17 Andre PIRES POR Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'52.200 +4.422
-----------------------
DNF Matteo FERRARI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA


Další články sekce MotoGP