KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. října do 17. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Grand Prix San Marina 2021 – sobota

Foto: KTM
Grand Prix San Marina 2021 – sobota
18.09.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních tréninků a kvalifikací na Grand Prix San Marina a Riviery di Rimini.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'41.680
2 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'41.865 +0.185
3 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'41.909 +0.229
4 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia VR46 Academy KTM 1'42.074 +0.394
5 Sergio GARCIA SPA GAVIOTA GASGAS Aspar Team GASGAS 1'42.083 +0.403
6 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.156 +0.476
7 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'42.214 +0.534
8 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.257 +0.577
9 Izan GUEVARA SPA GAVIOTA GASGAS Aspar Team GASGAS 1'42.314 +0.634
10 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'42.315 +0.635
11 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'42.330 +0.650
12 Elia BARTOLINI ITA Bardahl VR46 Riders Academy KTM 1'42.361 +0.681
13 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.573 +0.893
14 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'42.651 +0.971
15 Matteo BERTELLE ITA Bardahl VR46 Riders Academy KTM 1'42.654 +0.974
16 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'42.679 +0.999
17 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'42.811 +1.131
18 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.817 +1.137
19 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'42.823 +1.143
20 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'42.870 +1.190
21 Filip SALAC CZE CarXpert PruestelGP KTM 1'42.929 +1.249
22 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'42.947 +1.267
23 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.042 +1.362
24 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'43.132 +1.452
25 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.154 +1.474
26 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'43.292 +1.612
27 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'43.525 +1.845
28 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'43.573 +1.893
29 Alberto SURRA ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'43.716 +2.036
30 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'47.987 +6.307

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'31.936
2 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'31.975 +0.039
3 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'32.089 +0.153
4 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.136 +0.200
5 Maverick VIÑALES SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.200 +0.264
6 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.307 +0.371
7 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.324 +0.388
8 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'32.364 +0.428
9 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.416 +0.480
10 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'32.427 +0.491
11 Michele PIRRO ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'32.432 +0.496
12 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'32.481 +0.545
13 Stefan BRADL GER Team Honda HRC HONDA 1'32.550 +0.614
14 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.637 +0.701
15 Franco MORBIDELLI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.644 +0.708
16 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'32.807 +0.871
17 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'33.041 +1.105
18 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'33.053 +1.117
19 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'33.060 +1.124
20 Andrea DOVIZIOSO ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'33.074 +1.138
21 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'33.146 +1.210
22 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.235 +1.299
23 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.305 +1.369
24 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'33.325 +1.389

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'37.012
2 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'37.207 +0.195
3 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'37.245 +0.233
4 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'37.295 +0.283
5 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'37.354 +0.342
6 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'37.373 +0.361
7 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.455 +0.443
8 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'37.463 +0.451
9 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'37.479 +0.467
10 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.482 +0.470
11 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'37.626 +0.614
12 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.743 +0.731
13 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.752 +0.740
14 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.865 +0.853
15 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'37.870 +0.858
16 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'37.883 +0.871
17 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'37.888 +0.876
18 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'37.910 +0.898
19 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'37.912 +0.900
20 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'37.949 +0.937
21 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'38.101 +1.089
22 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'38.117 +1.105
23 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'38.119 +1.107
24 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'38.127 +1.115
25 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'38.219 +1.207
26 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'38.248 +1.236
27 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'38.295 +1.283
28 Yari MONTELLA ITA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'38.370 +1.358
29 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'38.532 +1.520
30 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 1'38.728 +1.716

Kategorie MotoE – Epole
1 Jordi TORRES SPA HP Pons 40 ENERGICA 1'43.265
2 Eric GRANADO BRA One Energy Racing ENERGICA 1'43.494 +0.229
3 Alessandro ZACCONE ITA Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'43.585 +0.320
4 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'43.674 +0.409
5 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'43.706 +0.441
6 Matteo FERRARI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'43.887 +0.622
7 Fermín ALDEGUER SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'44.100 +0.835
8 Miquel PONS SPA LCR E-Team ENERGICA 1'44.152 +0.887
9 Kevin ZANNONI ITA LCR E-Team ENERGICA 1'44.279 +1.014
10 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'44.547 +1.282
11 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'44.641 +1.376
12 Hikari OKUBO JPN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'44.785 +1.520
13 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'45.459 +2.194
14 Andrea MANTOVANI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'45.673 +2.408
15 Corentin PEROLARI FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'45.752 +2.487
16 Maria HERRERA SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'46.069 +2.804
17 Jasper IWEMA NED HP Pons 40 ENERGICA 1'47.041 +3.776
18 Andre PIRES POR Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'47.633 +4.368

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'42.697
2 Matteo BERTELLE ITA Bardahl VR46 Riders Academy KTM 1'43.008 +0.311
3 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'43.249 +0.552
4 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'43.284 +0.587
5 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'43.351 +0.654
6 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'43.433 +0.736
7 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'43.459 +0.762
8 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'43.474 +0.777
9 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.493 +0.796
10 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.784 +1.087
11 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'44.037 +1.340
12 Filip SALAC CZE CarXpert PruestelGP KTM 1'44.488 +1.791
--------------------------------
DNS Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA
DNS Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA
DNS Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM
DNS Alberto SURRA ITA Rivacold Snipers Team HONDA

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'41.756
2 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'42.013 +0.257
3 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia VR46 Academy KTM 1'42.020 +0.264
4 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.099 +0.343
5 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.111 +0.355
6 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'42.271 +0.515
7 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'42.276 +0.520
8 Elia BARTOLINI ITA Bardahl VR46 Riders Academy KTM 1'42.552 +0.796
9 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.558 +0.802
10 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'42.566 +0.810
11 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'42.619 +0.863
12 Sergio GARCIA SPA GAVIOTA GASGAS Aspar Team GASGAS 1'42.687 +0.931
13 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.729 +0.973
14 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.752 +0.996
15 Matteo BERTELLE ITA Bardahl VR46 Riders Academy KTM 1'42.796 +1.040
16 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'43.021 +1.265
17 Izan GUEVARA SPA GAVIOTA GASGAS Aspar Team GASGAS 1'43.033 +1.277
18 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'43.107 +1.351

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.197
2 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.287 +0.090
3 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'32.333 +0.136
4 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'32.505 +0.308
5 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.578 +0.381
6 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'32.635 +0.438
7 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'32.681 +0.484
8 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.697 +0.500
9 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.724 +0.527
10 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'32.768 +0.571
11 Michele PIRRO ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'32.772 +0.575
12 Maverick VIÑALES SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.926 +0.729
13 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'32.954 +0.757
14 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.958 +0.761
15 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'33.028 +0.831
16 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.044 +0.847
17 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'33.086 +0.889
18 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'33.228 +1.031
19 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.260 +1.063
20 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'33.266 +1.069
21 Franco MORBIDELLI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'33.280 +1.083
22 Stefan BRADL GER Team Honda HRC HONDA 1'33.305 +1.108
23 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'33.551 +1.354
24 Andrea DOVIZIOSO ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'33.605 +1.408

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'31.876
2 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.029 +0.153
3 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'32.210 +0.334
4 Michele PIRRO ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'32.287 +0.411
5 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'32.289 +0.413
6 Franco MORBIDELLI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.296 +0.420
7 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.427 +0.551
8 Stefan BRADL GER Team Honda HRC HONDA 1'32.439 +0.563
9 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'32.476 +0.600
10 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'32.481 +0.605
11 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.821 +0.945
12 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'32.891 +1.015
13 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.967 +1.091
14 Andrea DOVIZIOSO ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'33.098 +1.222

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'31.065
2 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'31.314 +0.249
3 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'31.367 +0.302
4 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'31.663 +0.598
5 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'31.836 +0.771
6 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'31.923 +0.858
7 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'31.935 +0.870
8 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'31.937 +0.872
9 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.017 +0.952
10 Maverick VIÑALES SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.121 +1.056
11 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.426 +1.361
12 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'32.461 +1.396

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'38.062
2 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'38.212 +0.150
3 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'38.369 +0.307
4 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'38.408 +0.346
5 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'38.717 +0.655
6 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'38.769 +0.707
7 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'38.793 +0.731
8 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'38.815 +0.753
9 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'38.998 +0.936
10 Yari MONTELLA ITA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'39.017 +0.955
11 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'39.132 +1.070
12 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'39.144 +1.082
13 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'39.227 +1.165
14 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'39.251 +1.189
15 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'39.496 +1.434
16 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 1'39.563 +1.501

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.264
2 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'36.615 +0.351
3 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'36.788 +0.524
4 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.861 +0.597
5 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'36.869 +0.605
6 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'36.928 +0.664
7 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'36.928 +0.664
8 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.021 +0.757
9 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.171 +0.907
10 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'37.192 +0.928
11 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.232 +0.968
12 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.312 +1.048
13 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'37.345 +1.081
14 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'37.388 +1.124
15 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'37.432 +1.168
16 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'37.474 +1.210
17 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.617 +1.353
18 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.669 +1.405

Kategorie MotoE – 1. závod
1 Jordi TORRES SPA HP Pons 40 ENERGICA 7 kol / 12'11.858
2 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA +0.160
3 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA +0.405
4 Matteo FERRARI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA +2.786
5 Miquel PONS SPA LCR E-Team ENERGICA +3.072
6 Kevin ZANNONI ITA LCR E-Team ENERGICA +3.095
7 Fermín ALDEGUER SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA +3.621
8 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA +10.598
9 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac MotoE ENERGICA +10.482
10 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +10.905
11 Andrea MANTOVANI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA +11.088
12 Corentin PEROLARI FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA +16.045
13 Maria HERRERA SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA +17.087
14 Jasper IWEMA NED HP Pons 40 ENERGICA +25.402
15 Andre PIRES POR Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +32.416
---------------------------
DNF Eric GRANADO BRA One Energy Racing ENERGICA
DNF Alessandro ZACCONE ITA Octo Pramac MotoE ENERGICA
DNF Hikari OKUBO JPN Avant Ajo MotoE ENERGICA


Další články sekce MotoGP