KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 25. října do 31. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Grand Prix USA 2021 – sobota

Foto: KTM
Grand Prix USA 2021 – sobota
02.10.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních tréninků a kvalifikací na Red Bull GP of the Americas.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'16.357
2 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 2'16.543 +0.186
3 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'16.586 +0.229
4 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia VR46 Academy KTM 2'16.613 +0.256
5 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 2'16.644 +0.287
6 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'16.665 +0.308
7 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'16.719 +0.362
8 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'16.720 +0.363
9 Filip SALAC CZE CarXpert PruestelGP KTM 2'16.741 +0.384
10 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'16.865 +0.508
11 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'16.922 +0.565
12 Izan GUEVARA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 2'17.007 +0.650
13 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'17.057 +0.700
14 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'17.280 +0.923
15 Alberto SURRA ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'17.294 +0.937
16 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'17.339 +0.982
17 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 2'17.349 +0.992
18 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'17.525 +1.168
19 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 2'17.554 +1.197
20 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'17.647 +1.290
21 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'17.854 +1.497
22 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 2'18.042 +1.685
23 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'18.324 +1.967
24 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 2'18.666 +2.309
25 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 2'18.915 +2.558
26 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 2'19.016 +2.659

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 2'02.923
2 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'03.602 +0.679
3 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'03.727 +0.804
4 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 2'03.804 +0.881
5 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 2'03.823 +0.900
6 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'03.867 +0.944
7 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 2'04.020 +1.097
8 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'04.040 +1.117
9 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 2'04.125 +1.202
10 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 2'04.197 +1.274
11 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'04.260 +1.337
12 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 2'04.427 +1.504
13 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'04.494 +1.571
14 Franco MORBIDELLI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'04.510 +1.587
15 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'04.860 +1.937
16 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'04.890 +1.967
17 Andrea DOVIZIOSO ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'05.310 +2.387
18 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 2'05.539 +2.616
19 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'05.558 +2.635
20 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 2'05.928 +3.005
21 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'06.050 +3.127

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 2'09.258
2 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 2'09.319 +0.061
3 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'09.733 +0.475
4 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'09.823 +0.565
5 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'09.862 +0.604
6 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'09.969 +0.711
7 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 2'09.982 +0.724
8 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'09.987 +0.729
9 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 2'10.214 +0.956
10 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 2'10.232 +0.974
11 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 2'10.266 +1.008
12 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'10.432 +1.174
13 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 2'10.451 +1.193
14 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 2'10.462 +1.204
15 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'10.470 +1.212
16 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 2'10.520 +1.262
17 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 2'10.522 +1.264
18 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 2'10.656 +1.398
19 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'10.685 +1.427
20 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'10.835 +1.577
21 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 2'10.871 +1.613
22 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'10.913 +1.655
23 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 2'11.042 +1.784
24 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'11.096 +1.838
25 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 2'11.163 +1.905
26 Fermín ALDEGUER SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 2'11.164 +1.906
27 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 2'11.501 +2.243
28 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 2'11.514 +2.256
29 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'11.600 +2.342
30 Tetsuta NAGASHIMA JPN Italtrans Racing Team KALEX 2'11.714 +2.456

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'17.698
2 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'17.852 +0.154
3 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 2'17.999 +0.301
4 Alberto SURRA ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'18.025 +0.327
5 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 2'18.053 +0.355
6 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 2'18.068 +0.370
7 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'18.071 +0.373
8 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'18.098 +0.400
9 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 2'18.136 +0.438
10 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'18.247 +0.549
11 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 2'18.452 +0.754
12 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 2'19.172 +1.474

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'15.986
2 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'16.179 +0.193
3 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'16.182 +0.196
4 Izan GUEVARA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 2'16.311 +0.325
5 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 2'16.334 +0.348
6 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'16.356 +0.370
7 Filip SALAC CZE CarXpert PruestelGP KTM 2'16.445 +0.459
8 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'16.506 +0.520
9 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'16.510 +0.524
10 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'16.592 +0.606
11 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'16.613 +0.627
12 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 2'16.642 +0.656
13 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia VR46 Academy KTM 2'16.701 +0.715
14 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'16.712 +0.726
15 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'16.766 +0.780
16 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'16.861 +0.875
17 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 2'17.092 +1.106
18 Alberto SURRA ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'17.407 +1.421

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 2'04.028
2 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'04.180 +0.152
3 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 2'04.355 +0.327
4 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 2'04.375 +0.347
5 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'04.379 +0.351
6 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'04.404 +0.376
7 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'04.462 +0.434
8 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 2'04.544 +0.516
9 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'04.711 +0.683
10 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'04.711 +0.683
11 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 2'05.049 +1.021
12 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 2'05.071 +1.043
13 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 2'05.215 +1.187
14 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'05.312 +1.284
15 Andrea DOVIZIOSO ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'05.349 +1.321
16 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 2'05.407 +1.379
17 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 2'05.429 +1.401
18 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'05.551 +1.523
19 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'05.566 +1.538
20 Franco MORBIDELLI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'05.614 +1.586
21 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'06.185 +2.157

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 2'03.410
2 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'03.540 +0.130
3 Franco MORBIDELLI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'03.872 +0.462
4 Andrea DOVIZIOSO ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'04.044 +0.634
5 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 2'04.100 +0.690
6 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 2'04.118 +0.708
7 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'04.324 +0.914
8 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'04.392 +0.982
9 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'04.419 +1.009
10 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'04.699 +1.289
11 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'04.829 +1.419

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 2'02.781
2 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'03.129 +0.348
3 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 2'03.209 +0.428
4 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 2'03.278 +0.497
5 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'03.292 +0.511
6 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 2'03.379 +0.598
7 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'03.453 +0.672
8 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'03.528 +0.747
9 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 2'03.546 +0.765
10 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 2'03.720 +0.939
11 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'03.781 +1.000
12 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 2'03.875 +1.094

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 2'09.652
2 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'09.956 +0.304
3 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'09.970 +0.318
4 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 2'10.010 +0.358
5 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 2'10.111 +0.459
6 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 2'10.217 +0.565
7 Tetsuta NAGASHIMA JPN Italtrans Racing Team KALEX 2'10.347 +0.695
8 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 2'10.456 +0.804
9 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'10.497 +0.845
10 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 2'10.503 +0.851
11 Fermín ALDEGUER SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 2'10.567 +0.915
12 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 2'10.672 +1.020
13 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 2'10.846 +1.194
14 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'11.209 +1.557
15 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'11.605 +1.953
---------------------------
DNS Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 2'08.979
2 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 2'09.299 +0.320
3 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'09.457 +0.478
4 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'09.557 +0.578
5 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 2'09.584 +0.605
6 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'09.638 +0.659
7 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 2'09.745 +0.766
8 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'09.803 +0.824
9 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 2'09.825 +0.846
10 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'09.829 +0.850
11 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 2'09.886 +0.907
12 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 2'09.942 +0.963
13 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 2'10.047 +1.068
14 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 2'10.272 +1.293
15 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'10.502 +1.523
16 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'15.903 +6.924
17 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 2'16.506 +7.527
18 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'21.579 +12.600

Další články sekce MotoGP