KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 11. října do 17. října 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Grand Prix Velké Británie 2021 – sobota

Foto: KTM
Grand Prix Velké Británie 2021 – sobota
28.08.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na Grand Prix Velké Británie.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'10.619
2 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'11.103 +0.484
3 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 2'11.415 +0.796
4 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'11.489 +0.870
5 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'11.609 +0.990
6 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'11.754 +1.135
7 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'11.978 +1.359
8 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'12.074 +1.455
9 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'12.123 +1.504
10 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'12.147 +1.528
11 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 2'12.150 +1.531
12 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 2'12.208 +1.589
13 Sergio GARCIA SPA Valresa GASGAS Aspar Team GASGAS 2'12.242 +1.623
14 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'12.310 +1.691
15 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'12.318 +1.699
16 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'12.324 +1.705
17 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 2'12.421 +1.802
18 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia VR46 Academy KTM 2'12.453 +1.834
19 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'12.563 +1.944
20 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'12.626 +2.007
21 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'12.708 +2.089
22 Izan GUEVARA SPA Valresa GASGAS Aspar Team GASGAS 2'12.806 +2.187
23 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 2'12.897 +2.278
24 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 2'12.909 +2.290
25 Filip SALAC CZE CarXpert PruestelGP KTM 2'13.235 +2.616
26 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 2'13.846 +3.227
27 Alberto SURRA ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'13.992 +3.373

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'59.288
2 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'59.386 +0.098
3 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'59.396 +0.108
4 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'59.461 +0.173
5 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'59.515 +0.227
6 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'59.515 +0.227
7 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'59.553 +0.265
8 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'59.651 +0.363
9 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'59.671 +0.383
10 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'59.683 +0.395
11 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'59.725 +0.437
12 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'00.053 +0.765
13 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'00.075 +0.787
14 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 2'00.157 +0.869
15 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'00.337 +1.049
16 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'00.359 +1.071
17 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'00.545 +1.257
18 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 2'00.548 +1.260
19 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'00.883 +1.595
20 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 2'01.446 +2.158
21 Jake DIXON GBR Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'02.814 +3.526
-------------------------------
DNS Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Aron CANET SPA Kipin Energy Aspar Team BOSCOSCURO 2'04.180
2 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 2'04.219 +0.039
3 Jorge NAVARRO SPA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 2'04.549 +0.369
4 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'04.664 +0.484
5 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'04.760 +0.580
6 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 2'04.904 +0.724
7 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 2'04.936 +0.756
8 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'04.940 +0.760
9 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'05.107 +0.927
10 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 2'05.114 +0.934
11 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'05.174 +0.994
12 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'05.176 +0.996
13 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'05.193 +1.013
14 Fermín ALDEGUER SPA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 2'05.377 +1.197
15 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 2'05.484 +1.304
16 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'05.581 +1.401
17 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 2'05.590 +1.410
18 Albert ARENAS SPA Kipin Energy Aspar Team BOSCOSCURO 2'05.687 +1.507
19 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 2'05.700 +1.520
20 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 2'05.755 +1.575
21 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'05.899 +1.719
22 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 2'05.982 +1.802
23 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 2'06.119 +1.939
24 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 2'06.139 +1.959
25 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 2'06.187 +2.007
26 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'06.250 +2.070
27 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'06.382 +2.202
28 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'07.176 +2.996
29 Adam NORRODIN MAL Petronas Sprinta Racing KALEX 2'07.324 +3.144
-------------------------------
DNS Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'11.713
2 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 2'12.125 +0.412
3 Filip SALAC CZE CarXpert PruestelGP KTM 2'12.321 +0.608
4 Izan GUEVARA SPA Valresa GASGAS Aspar Team GASGAS 2'12.362 +0.649
5 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'12.439 +0.726
6 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 2'12.625 +0.912
7 Alberto SURRA ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'12.695 +0.982
8 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'12.708 +0.995
9 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'12.921 +1.208
10 Sergio GARCIA SPA Valresa GASGAS Aspar Team GASGAS 2'13.017 +1.304
11 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 2'13.186 +1.473
12 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 2'13.236 +1.523
13 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'13.952 +2.239

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'11.325
2 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'11.368 +0.043
3 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 2'11.522 +0.197
4 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'11.590 +0.265
5 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia VR46 Academy KTM 2'11.715 +0.390
6 Filip SALAC CZE CarXpert PruestelGP KTM 2'11.803 +0.478
7 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'11.850 +0.525
8 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'11.885 +0.560
9 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'12.391 +1.066
10 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'12.512 +1.187
11 Izan GUEVARA SPA Valresa GASGAS Aspar Team GASGAS 2'12.535 +1.210
12 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 2'12.591 +1.266
13 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'12.705 +1.380
14 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 2'12.927 +1.602
15 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'13.074 +1.749
16 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 2'13.643 +2.318
17 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'14.265 +2.940
-------------------------------
DNS Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'00.002
2 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 2'00.253 +0.251
3 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 2'00.301 +0.299
4 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 2'00.319 +0.317
5 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'00.452 +0.450
6 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 2'00.701 +0.699
7 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 2'00.729 +0.727
8 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'00.738 +0.736
9 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 2'00.767 +0.765
10 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 2'00.808 +0.806
11 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 2'00.855 +0.853
12 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'00.971 +0.969
13 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'01.023 +1.021
14 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'01.163 +1.161
15 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'01.254 +1.252
16 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'01.280 +1.278
17 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 2'01.298 +1.296
18 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 2'01.348 +1.346
19 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'01.503 +1.501
20 Jake DIXON GBR Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'02.056 +2.054
21 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 2'02.253 +2.251

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'59.288
2 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'59.509 +0.221
3 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'59.553 +0.265
4 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'59.764 +0.476
5 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'59.881 +0.593
6 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'59.997 +0.709
7 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 2'00.117 +0.829
8 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 2'00.131 +0.843
9 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 2'00.217 +0.929
10 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 2'00.391 +1.103
11 Jake DIXON GBR Petronas Yamaha SRT YAMAHA 2'00.869 +1.581

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'58.889
2 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'58.911 +0.022
3 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'58.925 +0.036
4 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'59.074 +0.185
5 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'59.086 +0.197
6 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'59.273 +0.384
7 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'59.368 +0.479
8 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'59.531 +0.642
9 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'59.579 +0.690
10 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'59.639 +0.750
11 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'59.763 +0.874
12 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'59.977 +1.088

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 2'04.690
2 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'05.131 +0.441
3 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'05.254 +0.564
4 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 2'05.266 +0.576
5 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 2'05.272 +0.582
6 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 2'05.613 +0.923
7 Albert ARENAS SPA Kipin Energy Aspar Team BOSCOSCURO 2'05.640 +0.950
8 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 2'05.657 +0.967
9 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'05.788 +1.098
10 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'05.838 +1.148
11 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'05.841 +1.151
12 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 2'05.879 +1.189
13 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 2'05.885 +1.195
14 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 2'05.925 +1.235
15 Adam NORRODIN MAL Petronas Sprinta Racing KALEX 2'07.967 +3.277
-------------------------------
DNS Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'03.988
2 Jorge NAVARRO SPA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 2'04.061 +0.073
3 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'04.069 +0.081
4 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 2'04.195 +0.207
5 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 2'04.209 +0.221
6 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'04.372 +0.384
7 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'04.588 +0.600
8 Aron CANET SPA Kipin Energy Aspar Team BOSCOSCURO 2'04.636 +0.648
9 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 2'04.815 +0.827
10 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 2'05.036 +1.048
11 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'05.057 +1.069
12 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 2'05.123 +1.135
13 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'05.132 +1.144
14 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'05.199 +1.211
15 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 2'05.255 +1.267
16 Fermín ALDEGUER SPA Lightech Speed Up BOSCOSCURO 2'05.504 +1.516
17 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'05.754 +1.766
18 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'05.880 +1.892
 


Další články sekce MotoGP