KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Iannone: Suzuki se chová neprofesionálně

Text: jnyk, Zdroj: Motorsport Magazin, Foto: Suzuki
Iannone: Suzuki se chová neprofesionálně
16.08.2018
 

Italský závodník Andrea Iannone označil počínání továrního týmu Suzuki za neprofesionální, protože mu nepřiděluje nové díly jako Rinsovi.

Italský závodník Andrea Iannone nešetřil po víkendové Grand Prix Rakouska slovy kritiky na adresu továrního týmu Suzuki, jehož počínání dokonce označil za neprofesionální. Iannone byl frustrovaný jak z výsledků samotného závodního víkendu, tak i ze skutečností, jak Suzuki rozděluje nový materiál.
 
Andrea především kritizoval skutečnost, že jeho týmový kolega Alex Rins dostal k dispozici nový podvozek, zatímco on sám nikoliv. Jako hlavní příčinu této skutečnosti označuje fakt, že na rozdíl od Rinse on letos od týmu odchází ke konkurenční Aprilii.
 
„Máme motorku, která má spoustu limitů, to je jasně viditelné. Doufali jsme, že v druhé polovině sezony tyto limity posuneme, ale očividně se tak neděje. Je zde třeba evoluce našeho podvozku, ale tu používá jen Alex, já jsem ji k dispozici nedostal. Jako tovární jezdec se snažíte být neustále profesionální, ale když se tak nechová tým, je to těžké. Před dvěma lety jsem v Rakousku zajel rekord okruhu, letos jsem byl o sekundu pomalejší,“ řekl Andrea Iannone

Další články sekce MotoGP