KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Iannone: U Suzuki chci pokračovat

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Iannone: U Suzuki chci pokračovat
28.07.2017
 

Italský závodník Andrea Iannone věří v další vývoj motocyklu Suzuki a rozhodně nepřemýšlí o předčasném ukončení svého angažmá.

Italský závodník Andrea Iannone nezažil zrovna vydařený úvod letošní sezony, kdy se v sedle motocyklu Suzuki spíše trápil. Jak samotný závodník přiznal, největším problémem je aktuálně adaptace jezdeckého stylu na charakteristiku stroje Suzuki. Zároveň ale Iannone dodává, že Suzuki připravuje nové díly a očekává zlepšení.
 
Na otázku, zda bude pokračovat u Suzuki i v roce 2018, Andrea bez zaváhání souhlasil, i když za ním již byli i zástupci továrního týmu Aprilia s velmi lukrativní nabídkou.
 
„V prvních dnech letních prázdnin jsem rozhodně nebyl šťastný, neustále jsem přemýšlel nad dosavadním průběhem sezony. Postupně jsem si ale celou situaci analyzoval a poté se mi nálada zlepšila. Na Sachsenringu jsme udělali velký krok kupředu, který byl znatelný i v samotném závodě. Přesně na to chci nyní v druhé polovině sezony navázat. Je pravdou, že za mnou byli s nabídkou Aprilie, ale já mám smlouvu u Suzuki do konce roku 2018. Zároveň jsem se nikdy netajil tím, že bych tuto smlouvu chtěl následně i prodloužit. Doteď to sice nebylo snadné, ale vývoj vždy trvá nějakou dobu, ale jsem přesvědčen o tom, že půjdeme i nadále kupředu,“ řekl Andrea Iannone.

Další články sekce MotoGP