KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 19. dubna do 25. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Info k Virtual Grand Prix Španělska

Foto: motogp.com
Info k Virtual Grand Prix Španělska
29.04.2020
 

Včera jsme si představili startovní listiny Red Bull Virtual Grand Prix Španělska, zde jsou další informace k nedělnímu závodu.


První virtuální závody MotoGP byly neuvěřitelným úspěchem a poskytly tolik potřebný nedělní odpolední adrenalin pro mnoho lidí v komunitě MotoGP. Následně společnost Dorna Sports oznámila první opravdovou kompletní Red Bull Virtual Grand Prix Španělska. Akce se koná za pomoci oficiální charitativní organizace MotoGP, Two Wheels for Life a bude vysílána v neděli 3. května ve 15:00, a to se všemi třemi třídami Grand Prix, které budou závodit poprvé ve fázi eSportu.

Startovní listiny pro Red Bull Virtual Grand Prix Španělska, konané na okruhu Circuito de Jerez-Angel Nieto, jsou jistě hvězdně obsazené. Rošt MotoGP bude mít 11 jezdců, kteří pojedou závod na 13 kol, což je ekvivalent 50% vzdálenosti standardního závodu, zatímco rošty kategorií Moto2 a Moto3 mají 10 jezdců, závodících na osm kol, což je 35% standardní vzdálenosti závodu. Kromě toho poprvé od svého vydání 23. dubna budou nyní jezdci hrát novou oficiálním videohru MotoGP20 od vývojáře videoher, vydavatele a dlouholetého partnera Grand Prix, společnosti Milestone.

Tentokrát se před třemi závody uskuteční kvalifikace ještě před vysíláním. V rámci přímého přenosu nám z těchto kvalifikací bude nabídnut highlights s nejlepšími okamžiky. Poté bude následovat normální víkend Grand Prix, tedy jako první závod Moto3, poté Moto2 a nakonec MotoGP, a to i s důležitým pódiem. Fanoušci mohou sledovat celou show od 15:00 hodin na motogp.com a esport.motogp.com, dále na vybraných televizních stanicích a napříč platformami sociálních médií, včetně YouTube (prostřednictvím kanálů MotoGP a MotoGP eSport), MotoGP eSport Twitter, Instagram a Facebook (prostřednictvím stránek MotoGP a MotoGP eSportu).

Po Red Bull Virtual Grand Prix Španělska bude také na MotoGP instagramu uspořádána tisková konference po závodech pro každou třídu Ta se uskuteční po skončení akce, a to v přímém přenosu MotoGP v 17:00, Moto2 v 17:30 a Moto3 v 18:00.
 


Další články sekce MotoGP