KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. května do 9. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jack Miller operován

Text: jnyk, Zdroj: TZ Ducati
Jack Miller operován
08.04.2021
 

Jack Miller podstoupil po návratu z Kataru operaci pravého předloktí, jeho účast v Grand Prix Portugalska by ale neměla nijak ovlivnit.


Australský závodník továrního týmu Ducati – Jack Miller, se bezprostředně po skončení Grand Prix na katarském okruhu Losail, vydal do Barcelony na kliniku Dr. Mira, kde podstoupil plánovanou operaci předloktí.

Jednalo se stejně jako u řady jezdců o problém s tzn. „arm pump“, kdy Miller podstoupil operaci pravého předloktí za cílem vyřešení tohoto problému, který jej trápil v průběhu obou Grand Prix v Kataru.

Dle aktuálních informací by tento zákrok neměl nijak ovlivnit Millerův start v následující Grand Prix, která se pojede v polovině dubna na portugalském okruhu Algarve v Portimau.

„Byla to krátká operace a proběhla dobře. Už se nemohu dočkat, až odstartuji rehabilitace, do Grand Prix v Portugalsku zde zbývá jen pár dní. Pokud bude moje rekonvalescence probíhat bez problémů, neměl bych být v Portugalsku nijak výrazně limitován, i když ještě nebudu ve stoprocentní kondici. Chtěl bych poděkovat Dr. Mirovi a jeho týmu za rychlou akci a také za péči, kterou mi poskytli,“ řekl Jack Miller.


Další články sekce MotoGP