KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 2. srpna do 8. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jarvis: Cestování bude složité

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Jarvis: Cestování bude složité
14.06.2020
 

Závodní ředitel Yamahy připouští, že dostat na závodní tratě především japonskou část týmu nebude vůbec snadné


Nový kalendář pro letošní sezonu šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů již byl zveřejněn, dle slov závodního ředitele Yamahy zde ale stále zůstává ještě jeden velký otazník. Tím je skutečnost, jak složitá bude samotná logistika personálu týmů k jednotlivým závodním víkendům.

Jak nyní prohlásil závodní ředitel Yamahy, pan Lin Jarvis, největší starosti si dělá především nad japonskou částí týmu, zároveň dodává, že snadná nebude logistika ani u několika Australanů.

„Nyní si dělám největší starosti nad cestovními omezeními, a to především v souvislosti s japonskou částí našeho týmu. V našem případě musíme řešit také Australany, kteří aktuálně ani v případě negativního testu nemohou opustit zemi. Jsou tam výjimky pouze pro urgentní pracovní záležitosti. Nyní máme k dispozici oficiální kalendář, takže se můžeme začít zabývat i těmito záležitostmi a hledat cesty, jak celý tým dostat na závodní trať. Musíme pro všechny tyto členy zajistit povolení od vlád, poté i Yamaha pošle své inženýry do Evropy,“ řekl Lin Jarvis


Další články sekce MotoGP