KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. června do 13. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jarvis: O smlouvě Rossiho stále jednáme

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Jarvis: O smlouvě Rossiho stále jednáme
01.08.2020
 

Závodní ředitel Yamahy potvrdil, že jednání o Rossiho angažmá u týmu Petronas stále probíhají a smlouva bude podepsaná možná až v září.


Spousta fanoušků stále čeká na oficiální podpis smlouvy Valentina Rossiho u týmu Petronas Yamaha, kde by měl devítinásobný mistr světa působit minimálně v příští sezoně královské kubatury MotoGP.

Jak nyní potvrdil závodní ředitel Yamahy, pan Lin Jarvis, všechny strany se sice již dohodly, ale stále probíhá ladění detailů, které dle jeho slov jednoduše potřebuje čas. Je tedy možné, že finálního podpisu smlouvy se dočkáme až v průběhu září.

„Je možné, že smlouvu podepíšeme až za měsíc. Musím zdůraznit, že o této smlouvě jednaní tři strany – Yamaha, Petronas a Rossi a není to jednoduchý proces doladit všechny potřebné podmínky. Valentino podepíše smlouvu přímo s Yamahou, ale pak bude umístěný v týmu Petronas. To sice zní jednoduše, ale tak jednoduché to není. Je zde spousta podmínek, práv a také se musí definovat všechny zainteresované osoby. Není zde žádný konkrétní problém, ale jednoduše to potřebuje čas. Dokud nebude vše podepsané, nechceme dělat žádná oznámení nebo cokoliv zveřejňovat,“ řekl Lin Jarvis.


Další články sekce MotoGP